ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA

2016-07-04 22:19
ESKA Music Awards 2016 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA
Autor: Fot. eska.pl EMA 2016 - nominacje

ESKA Music Awards 2016 - NAJLEPSZA ARTYSTKA. Sprawdź, które ze znanych i lubianych polskich wokalistek mają szansę zgarnąć statuetkę podczas rozdania nagród EMA 2016!

ESKA Music Awards 2016 - Najlepsza Artystka. Możemy wreszcie ujawnić, które z polskich wokalistek zmierzą się ze sobą i powalczą o Wasze głosy w wyścigu po prestiżową statuetkę podczas rozdania nagród EMA 2016. Uroczysta gala odbędzie się już w piątek 26 sierpnia w Szczecinie! ESKA Music Awards 2016 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was! >>

W kategorii NAJLEPSZA ARTYSTKA nominowane zostały:

  • Cleo
  • Margaret
  • Sylwia Grzeszczak

Cleo w ostatnich miesiącach skupia się głównie na promocji singli (Zabiorę nas i Wolę być), które są zapowiedzią jej solowej płyty.

 

Margaret zaliczyła pracowity rok. Wokalistka była jedną z uczestniczek polskich preselekcji do Eurowizji 2016, w których ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Sylwia Grzeszczak po kilkumiesięcznej przerwie związanej z narodzinami dziecka wróciła z genialnym singlem zatytułowanym Tamta dziewczyna.

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze