ESKA Music Awards 2016 - nominacje

2016-07-24 12:42
ESKA Music Awards 2016 - nominacje
Autor: fot. logo ESKA Music Awards 2016 logo EMA 2016

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - nominacje poznaliśmy w czasie specjalnego programu transmitowanego na żywo w radiu, telewizji i internecie. Kto w jakich kategoriach jest nominowany do EMA 2016? Kto zawalczy o statuetki 26 sierpnia w Szczecinie? Pełna lista do sprawdzenia na ESKA.pl!

ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Znamy wszystkie kategorie i wiemy, którzy artyści rozpoczęli walkę o Wasze głosy w drodze po najbardziej prestiżowe statuetki w naszym kraju. Sylwia Grzeszczak hitem pt. Tamta dziewczyna podbiła radiowe listy przebojów, a teraz może zgarnąć trzy statuetki. Tyle samo szans na nagrodę ma Margaret, której Cool Me Down zdobyło międzynarodowy rozgłos i uznanie. Podobnie, jeśli chodzi o statuetki jest w przypadku Cleo i Antka Smykiewicza. Teledyski tych artystów cieszą się kilkumilionową popularnością w serwisie YouTube! Na nominacje zasłużył również Dawid Podsiadło. Powalczy on w kategorii Najlepszy Artysta oraz w najbardziej prestiżowej - Najlepszy Hit. Jedną nominacje ma C-BooL, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Szymon Chodyniecki, Monika Lewczuk oraz zespoły: Video, Sound'n'Grace i Enej. Kto ile nagród wygra? Dowiemy się już 26 sierpnia podczas rozdania ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. 

>> ESKA Music Awards 2016 - głosowanie >>

EMA 2016 - NAJLEPSZA ARTYSTKA

Cleo
Margaret
Sylwia Grzeszczak

EMA 2016 - NAJLEPSZY ARTYSTA

Antek Smykiewicz
Dawid Podsiadło
Kamil Bednarek

EMA 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ

Enej
Sound'N'Grace
Video

EMA 2016 - NAJLEPSZY HIT

Antek Smykiewicz - Pomimo burz
C-BooL - Never Go Away
Dawid Podsiadło - W dobrą stronę
Margaret - Cool Me Down
Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna

EMA 2016 - NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT

Antek Smykiewicz
Monika Lewczuk
Szymon Chodyniecki

EMA 2016 - ESKA TV AWARD - NAJLEPSZE VIDEO

Ania Dąbrowska - W głowie
Cleo - Zabiorę nas
Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna

EMA 2016 - eskaGO AWARD - NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI

Michał Szpak
Margaret 
Cleo

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze