ESKA Music Awards 2016 - nominacje

2016-07-24 12:42
ESKA Music Awards 2016 - nominacje
Autor: fot. logo ESKA Music Awards 2016 logo EMA 2016

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - nominacje poznaliśmy w czasie specjalnego programu transmitowanego na żywo w radiu, telewizji i internecie. Kto w jakich kategoriach jest nominowany do EMA 2016? Kto zawalczy o statuetki 26 sierpnia w Szczecinie? Pełna lista do sprawdzenia na ESKA.pl!

ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Znamy wszystkie kategorie i wiemy, którzy artyści rozpoczęli walkę o Wasze głosy w drodze po najbardziej prestiżowe statuetki w naszym kraju. Sylwia Grzeszczak hitem pt. Tamta dziewczyna podbiła radiowe listy przebojów, a teraz może zgarnąć trzy statuetki. Tyle samo szans na nagrodę ma Margaret, której Cool Me Down zdobyło międzynarodowy rozgłos i uznanie. Podobnie, jeśli chodzi o statuetki jest w przypadku Cleo i Antka Smykiewicza. Teledyski tych artystów cieszą się kilkumilionową popularnością w serwisie YouTube! Na nominacje zasłużył również Dawid Podsiadło. Powalczy on w kategorii Najlepszy Artysta oraz w najbardziej prestiżowej - Najlepszy Hit. Jedną nominacje ma C-BooL, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Szymon Chodyniecki, Monika Lewczuk oraz zespoły: Video, Sound'n'Grace i Enej. Kto ile nagród wygra? Dowiemy się już 26 sierpnia podczas rozdania ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. 

>> ESKA Music Awards 2016 - głosowanie >>

EMA 2016 - NAJLEPSZA ARTYSTKA

Cleo
Margaret
Sylwia Grzeszczak

EMA 2016 - NAJLEPSZY ARTYSTA

Antek Smykiewicz
Dawid Podsiadło
Kamil Bednarek

EMA 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ

Enej
Sound'N'Grace
Video

EMA 2016 - NAJLEPSZY HIT

Antek Smykiewicz - Pomimo burz
C-BooL - Never Go Away
Dawid Podsiadło - W dobrą stronę
Margaret - Cool Me Down
Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna

EMA 2016 - NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT

Antek Smykiewicz
Monika Lewczuk
Szymon Chodyniecki

EMA 2016 - ESKA TV AWARD - NAJLEPSZE VIDEO

Ania Dąbrowska - W głowie
Cleo - Zabiorę nas
Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna

EMA 2016 - eskaGO AWARD - NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI

Michał Szpak
Margaret 
Cleo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze