ESKA MUSIC AWARDS 2015 - eskaGO Award. Najlepszy Artysta w Sieci - kto może nim zostać? [VIDEO]

2015-07-02 23:40

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - eskaGO Award. Najlepszy Artysta w Sieci - kto ma w tym roku szansę nim zostać? Sprawdź czwórkę nominowanych!    

ESKA MUSIC AWARDS 2014 - eskaGO Award. Najlepszy Artysta w Sieci - kto nim zostanie? Nominację dla najlepszego Artysty w Sieci wręcza platforma rozrywki eskaGO. Na eskaGO można słuchać muzyki, oglądać telewizję i filmy za darmo, online, bez logowania. To wszystko jest dostępne przez 24 godziny na dobę.

>>> eskaGO - włącza rozrywkę! Filmy, muzyka, telewizja online za darmo!

Poniżej serwujemy Wam czwórkę nominowanych przez eskaGO.

W kategorii >>> eskaGO AWARD - NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI o nagrody walczą:

Donatan & Cleo

K2

Grzegorz Hyży

Margaret

O nominowanych w kategorii eskaGO Award - Najlepszy Artysta w Sieci możesz dowiedzieć się więcej oglądając poniższą zapowiedź:

Jak na nich głosować? Sprawdź: jak głosować na ESKA Music Awards. Informacje o biletach na ESKA Music Awards 2015 znajdziecie tu: gdzie i za ile kupić bilety na EMA 2015?

Statuetka EMA 2014 w tej kategorii powędrowała do Donatana i Cleo. Kto zdobędzie ją tym razem? Dowiemy się już 29 sierpnia podczas rozdania ESKA Music Awards 2015 w Szczecinie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze