ESKA MUSIC AWARDS 2015 - ESKA TV Award - Najlepsze Video zdobywa Natalia Nykiel "Bądź Duży"

2015-08-29 22:44
Natalia Nykiel na ESKA Music Awards 2015
Autor: eska.pl natalia Nykiel na ESKA Music Awards 2015 odbiera nagrodę ESKA TV - Najlepszy Teledysk

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wiemy już, kto wróci do domu ze statuetką ESKA TV Award dla Najlepszego Video! O nagrodę walczyły następujące klipy: Donatan & Maryla Rodowicz   "Pełnia", GrubSon feat.  Krzysztof Zalewski  "Złota Kula", Mrozu  "Poza logiką" oraz Natalia Nykiel  "Bądź duży".

Natalia Nykiel z nagrodą ESKA TV Najlepsze Video na ESKA Music Awards 2015. Teledysk młodej debiutantki Natalii - "Bądź duży" uznano za najciekawszy! Nagrodę przyznali youtuber Ajgor Ignacy i Ola Kot.

Natalia Nykiel – wokalistka, autorka tekstów, muzyk. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku.

Wprowadzeniem do jej pełnoprawnego debiutu było wydanie w sierpniu 2014 roku EPki „Lupus” i zaprezentowanie teledysku do pierwszego singla „Wilk”. Obraz w reżyserii Martyny Iwańskiej (pierwszy w Polsce w całości kręcony metodą 360°) został wyróżniony w prestiżowym konkursie „Prześwietlamy rok 2014” zdobywając tytuł Najlepszego Polskiego Videoclipu.

23 kwietnia premierę miał longplay „Lupus Electro”, z którego pochodzi największy jak do tej pory przebój Natalii - Bądź Duży. Liczba wyświetleń klipu do tej piosenki zbliża się już do 13 milionów!

Natalia jest systematycznie doceniana przez branżę i  dziennikarzy. Album „Lupus Electro” zebrał szereg pozytywnych recenzji i znalazł się w większości zestawień podsumowujących rok 2014 w muzyce plasując się każdorazowo w ich czołówce. Teraz Natalia doczekała się także wyróżnienia dla wyreżyserowanego przez Davida Jaroszka teledysku do Bądź Duży - który został uznany za Najlepsze Video na EMA 2015 i uhonorowany nagrodą ESKA TV.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze