ESKA IN THE SUN 2022

i

Autor: Materiały prasowe

ESKA IN THE SUN 2022 - wyjątkowe atrakcje na najgorętszej imprezie tych wakacji. Co nas czeka?

2022-06-28 13:41

Popłyń z ESKĄ w rytmie najgorętszych hitów! To jedyna taka okazja, by wziąć udział we wspólnej zabawie w największym parku wodnym w Europie. Liczne zjeżdżalnie i baseny to nie wszystko! Sprawdź, jakie atrakcje czekają na wszystkich uczestników.

ESKA IN THE SUN 2022 to niepowtarzalny klimat w akompaniamencie popularnych przebojów i tropikalnych palm. Teraz każdy ma szansę spędzić czas na rajskiej wyspie i to nawet nie wyjeżdżając za granicę kraju! Wodna rozrywka, relaks i odprężenie w tropikach w samym sercu Polski są na wyciągnięcie ręki. Suntago to podwarszawski obiekt, w którym temperatura nie schodzi poniżej 32 stopni. Za gorącą atmosferę odpowiadają przede wszystkim ludzie, którzy łączą się w jednym miejscu i wspólnie odrywają od szarej rzeczywistości. W tym roku wszyscy mogą wrzucić na luz pod palmami i popłynąć razem z Eską w letniej zabawie. Jakie dokładnie atrakcje czekają na wszystkich uczestników? Przekonajcie się już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ESKA IN THE SUN 2022: jak się zgłosić do zabawy? Zasady krok po kroku

ESKA IN THE SUN 2022 - jakie atrakcje?

ESKA IN THE SUN to przede wszystkim najlepsze wakacje pod słońcem i mnóstwo pozytywnej energii. W Suntago nie zabraknie również hitów na czasie, specjalnego studia Radia ESKA i nauki tańca. Do tego każdy sam decyduje, czy zamierza słuchać muzyki na leżaku, czy dać ponieść się emocjom i tańczyć cały dzień. A będzie do czego! Na uczestników czekają również 3 strefy tematyczne:

  • Jamango z 32 zjeżdżalniami, basenem z falą, maszyną do surfowania pod dachem
  • Strefa Relax z Wellness and SPA oraz Saunaria - dostępne dla osób powyżej 16 roku życia
  • Strefy zewnętrzne z boiskiem do siatki, placami zabaw i oraz leżakami z widokiem na jezioro!

Warto zaznaczyć, że w Suntugo znajduje się 18 basenów, 32 zjeżdżalnie, 15 saun tematycznych i... 740 prawdziwych palm, przywiezionych z różnych zakątków świata!

ESKA IN THE SUN 2022 - jak się zgłosić?

Udział w ESKA IN THE SUN może wziąć praktycznie każdy! Wystarczy wejść na stronę konkursową poplyn.eska.pl, wysłać kreatywnie letnią fotkę i odpowiedzieć na pytanie. Do wygrania jest pięć wejściówek dla 4 osób do wszystkich stref Suntago oraz pięć noclegów dla 4 osób w bazie noclegowej Suntago Village. Wielka impreza odbędzie się już w niedzielę 3 lipca 2022.