ESKA GO Award - Najlepszy Artysta w sieci to MARGARET! Wyniki #EMA2017

2017-06-17 22:56
Artysta w sieci - ESKA Go Award
Autor: brak danych

Margaret, Ewa Farna i Kamil Bednarek walczyli o tytuł ESKA Go Award - Najlepszy Artysta w Sieci.

Statuetkę EMA 2017 eskaGO Award w kategorii Najlepszy Artysta w Sieci Margaret wręczyli Robert Burneika Hardorowy Koksu oraz Rafał Adamczak z Radia ESKA.

ESKA Music Awards 2017 - RELACJA NA ŻYWO [wyniki, zdjęcia, wywiady]

Autor: brak danych

  ESKA Music Awards 2017 - relacja minuta po minucie. Specjalnie dla was będziemy obserwować galę, rozmawiać z gwiazdami ESKA Music Awards 2017, wyłapywać ciekawostki i zakulisowe tajemnice. Bądźcie z nami. Przygotuj się do wielkiej gali ESKA Music Awards 2017 - sprawdź NOMINACJE i

Nagroda eskaGO Award w kategorii Najlepszy Artysta w Sieci została przyznana Margaret. Wokalistka zdobyła do tej pory aż 4 statuetki ESKA Music Awards – w 2013 r. w kategorii Najlepsze Video, w 2015 r. w kategoriach: Najlepsza Artystka i Najlepszy Artysta w Sieci. W 2016 r. ponownie do jej rąk trafiła statuetka dla Najlepszego Artysty w Sieci. Przygoda muzyczna Margaret (właściwie Małgorzaty Jamroży) rozpoczęła się w 2012 r., gdy na rynku ukazał się jej debiutancki singiel „Thank you very much”. Piosenka szybko stała się hitem. Z początkiem 2014 r. Margaret wydała singiel „Wasted”. W sierpniu 2014 r. w sprzedaży pojawił się debiutancki krążek „Add The Blond”. Wydawnictwo uzyskało status złotej płyty. W lutym 2015 r. ukazał się kolejny singiel „Heartbeat”, promujący płytę „Add the Blonde”. Obecnie ma on prawie 26 mln wyświetleń na YouTube’ie. Pod koniec 2015 r. premierowo został zaprezentowany drugi album studyjny piosenkarki „Just the Two of Us” (złota płyta). W pierwszej połowie 2016 r. Margaret wydała singel „Cool Me Down”. Kompozycja znalazła się również na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji. W Polsce pokryła się podwójną platyną, natomiast w Szwecji - złotem. 12 maja 2017 r. miał premierę najnowszy singiel „What You Do”, który szturmem wdarł sie na listy przebojów w całej Europie.

Najnowsze