ESKA Dawaj! Słuchaj Radia ESKA i wygraj milion rubli - jak się zgłosić?

2018-05-28 17:40
ESKA Dawaj! Słuchaj Radia ESKA i wygraj milion rubli - jak się zgłosić?
Autor: fot. ESKA screen z filmu na youtube ESKA Dawaj! Słuchaj Radia ESKA od rana i wygraj gruby pieniądz! Wygraj 1 000 000 rubli!

Weź udział w zabawie Radia ESKA i wygraj milion rubli! O co chodzi w konkursie i jak się zgłosić? ESKA Dawaj!

Mundial 2018 w Rosji to głównie futbolowe uniesienia i elektryzujące starcia! Zarówno z myślą o miłośnikach piłki nożnej, ale również tych, którzy nie przepadają za oglądaniem facetów biegających za piłką przygotowaliśmy specjalną akcję! W Radiu ESKA piłkarskie emocje rozpoczną się nieco szybciej niż zmagania na rosyjskich stadionach! Wszystko za sprawą ESKA Dawaj! Weź udział w zabawie Radia ESKA i wygraj milion rubli!

Mundial 2018 - Polska. Z kim i kiedy zagrają nasi piłkarze na MŚ w Rosji?

Autor: brak danych

  Mundial 2018 - Polacy w grze o najważniejszy tytuł! Nasza reprezentacja pod wodzą Adama Nawałki powalczy o tytuł Mistrza Świata w piłce nożnej. Mundial 2018 odbędzie się między 14 czerwca a 15 lipca 2018 roku i będzie najważniejszym, sportowym wydarzeniem roku. Mundi

ESKA Dawaj - jak się zgłosić?

W celu wzięcia udziału w ESKA Dawaj, należy dokonać zgłoszenia przez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.dawaj.eska.pl. Wypełnienie formularza polega na podaniu numer telefonu, imienia oraz miejscowości zamieszkania uczestnika konkursu oraz odpowiedzi na pytanie konkursowe: Na co wydasz wygraną kasę? Finalista weźmie udział w antenowym wejściu finałowym realizowanym na żywo w Radiu ESKA, w programie ImprESKA.

ESKA Dawaj - zgłoś się już teraz i spróbuj strzelić gola! >>

 

Najnowsze