Eryk Waszczuk w The Voice Kids. 11-latek zachwycił legendarnym przebojem!

2018-01-25 12:52
Eryk Waszczuk w The Voice Kids. 11-latek zachwycił legendarnym przebojem!
Autor: Fot. Facebook/TheVoiceKidsTVP Screen z nagrania Facebook

Eryk Waszczuk swoim pięknym wykonaniem legendarnego przeboju odwrócił trzy fotele. W czyjej drużynie powalczy o zwycięstwo?

11-letni Eryk Waszczuk w The Voice Kids zaprezentował się w jednym z ostatnich odcinków przesłuchań w ciemno. Chłopiec uwielbia być na scena, a śpiewanie jest jego największą pasją. Swoim wrodzonym talentem i pięknie wykonaną piosenką Eryk zdołał odwrócić wszystkie fotele muzycznego show TVP 2. Na swojego trenera ostatecznie wybrał Edytę Górniak.

Eryk Waszczuk w The Voice Kids wykonał jedną z najbardziej romantycznych ballad zatytułowaną When a Man Loves a Woman. Jego występ doceniło nie tylko jury, ale też publiczność, która już na wstępie nagrodziła chłopca falą oklasków. Już teraz zobaczcie, jak Eryk poradził sobie podczas przesłuchań w ciemno do The Voice Kids. 

Kim jest Eryk Waszczuk?

Eryk to uroczy chłopiec z dołeczkami w policzkach, czarującym uśmiechem i mnóstwem pozytywnej energii. 11-latek to prawdziwa dusza towarzystwa i urodzony showman. Okazuje się jednak, że muzyka to nie jedyna pasja 11-latka. Eryk uwielbia też modę, jego ulubiona część garderoby to stylowe marynarki. 

Antek Karaś z The Voice Kids. 10-latek największym zaskoczeniem show?

Autor: brak danych

  10-letni Antoni Karaś to uczestnik jednego z ostatnich przesłuchań w ciemno do The Voice Kids. Chłopiec swoim występem zaszokował wszystkich. Mimo swojego młodego wieku Antek wybrał niezwykle trudny repertuar. 10-latek, grając samodzielnie na gitarze, zaśpiewał klimatyczny utw&o;

 

Najnowsze