Eryk Moczko - viralowa piosenka Enzo przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

i

Autor: @bialoowas

TO BĘDZIE HIT

Eryk Moczko - viralowa piosenka "Enzo" przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

2024-02-25 11:34

15 tysięcy nagranych dźwięków do fragmentu tej piosenki, tygodnie zapowiedzi, ogromne oczekiwania i w końcu jest! Piosenka "Enzo" to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich premier pierwszego kwartału 2024 roku. Wiemy, że bardzo czekacie na ten utwór, więc postanowiliśmy pokazać Wam jego długi fragment. Jak brzmi radiowa i teledyskowa wersja viralowego hitu? Przekonajcie się słuchając już teraz!

Spis treści

  1. Eryk Moczko - piosenka Enzo 

Nowa piosenka Eryka Moczko, tylko na ESKA.pl! To wzruszający miłosny hołd, który zyskał popularność na kilka tygodni przed premierą. Młody E opublikował na platformie z krótkimi filmikami chwytliwy refren utworu i w błyskawicznym czasie pojawiło się prawie 15 tysięcy filmów, które swoim zasięgiem przebiły kilkanaście milionów odtworzeń. Jak brzmi piosenka "Enzo"? To zupełne przeciwieństwo jego dotychczasowej twórczości. To nowe, świeże spojrzenie, a jego klimat kontrastuje do poprzednich utworów artysty. Mimo, że raper w swojej dyskografii często wspomina i przywołuje swoje życiowe historie, opowiada o relacjach i planach na przyszłość ten kawałek jest dla niego najbardziej wyjątkowy. Premiera całości już 1 marca, a tymczasem łapcie dłuższy fragment teledysku!

Nikoś skradł serca hitem "Hipnoza", teraz idzie za ciosem! Oto piosenka "Freddie"!

Eryk Moczko z viralowym "Enzo". To będzie hit! | ESKA

Eryk Moczko - piosenka Enzo 

Enigmatyczny,  wylewny tekst to streszczenie jego dotychczasowej pracy i trudności jakie pokonywał i z którymi dalej będzie się mierzył. Młody E opowiada o swoich celach, zamiarach wobec rozwijającej się kariery i o tym jak widzi przyszłość. To uzewnętrznienie jego uczuć, a dopełnieniem jest melodia, która w połączeniu ze słowami tworzy klimat przepełniony emocjami, którymi raper chce dzielić się ze swoimi słuchaczami.

Odbiór wzmacnia przewijający się przez całą piosenkę akompaniament pianina. Głębokie, niskie brzmienie syntezatora w pierwszych sekundach utworu buduje napięcie, które trwa przez większość utworu.