Epic Games z darmowymi grami. Hitowe tytuły do ściągnięcia bez opłat

2020-06-29 19:39 JJ
Epic Games z darmowymi grami: hitowe tytuły do ściągnięcia
Autor: canva.com Epic Games z darmowymi grami: hitowe tytuły do ściągnięcia

Epic Games po raz kolejny rozdaje darmowe gry. Okazuje się, że to dobry ruch, ponieważ popularność sklepu rośnie. Teraz kolejne produkcje będzie można pobrać za free. Jakie gry zostały objęte promocją? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Darmowe gry przyciągają sporo graczy, którzy mają ochotę wypróbować, lub po prostu zagrać w długo wyczekiwane produkcje. Epic Games Store rozdaje kolejne produkcje. Ostatnio można było zdobyć GTA 5, Civilization VI i Borderlands: The Handsome Collection. Teraz Epic Games udostępnił długo wyczekiwane tytuły. Jakie gry, do kiedy i na jaką platformę można pobrać za darmo? Co tydzień będziemy aktualizowali dla Was informacje, jakie produkcje będzie można pobrać za darmo. [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY]

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Epic Games Store: jakie gry można pobrać za darmo?

Epic Games Store postanowiło co tydzień udostępnić nowe gry do ściągnięcia za darmo. Od 2 lipca 2020 roku od godziny 17:00 będziecie mogli pobrać:

  • AER Memories of Old - jest to gra, która pozwala przeistoczyć się w ptaka i polecieć poznawać barwny świat. Będziemy odkrywać zaginione starożytne ruiny.
  • Stranger Things 3: The Game - to oficjalna gra, która jest na podstawie popularnego serialu. Przeżyjemy znane wydarzenia i odkryjemy nieznane wcześniej misje, interakcje z postaciami i tajemnice. Fani mogą również połączyć siły w trybie współpracy dla dwóch graczy.
Najnowsze