Enrique Iglesias w Polsce! Bilety, data i miejsce koncertu

2016-09-22 14:34
Enrique Iglesias w Polsce! Bilety, data i miejsce koncertu
Autor: Fot. Bulls Enrique Iglesias znowu w Polsce

Enrique Iglesias w Polsce! Hiszpański piosenkarz odwiedzi nasz kraj w ramach światowej trasy koncertowej. Na ESKA.pl znajdziecie informacje o biletach, dacie i miejscu koncertu.

Enrique Iglesias - twórca takich hitów jak Bailamos czy Bailando zagra w Polsce. Artysta kazał na siebie czekać niezwykle długo. Fani swojego idola mogli zobaczyć na koncercie w Polsce blisko 10 lat temu. Jednak teraz Enrique Iglesias ogłasza światową trasę koncertową Sex and Love Tour, w ramach której ponownie odwiedzi nasz kraj! Co wiemy o koncercie?

Enrique Iglesias w Polsce - data, miejsce

Wydarzenie zaplanowane jest na 16 grudnia. Koncert Enrique Iglesiasa odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Hiszpański piosenkarz swoimi koncertami będzie promował dziesiąty w karierze album zatytułowany Sex and Love, który ukazał się w 2014 roku.

Enrique Iglesias w Krakowie - bilety

Sprzedaż biletów na jedyny koncert artysty w Polsce ruszyła w czwartek 22 września. Organizatorzy przygotowali pulę biletów Early Birds, czyli rabat dla najwierniejszych fanów, którzy pierwsze 1000 wejściówek mogą kupić w obniżonej cenie o 20 zł. Ceny biletów przedstawiają się następująco:

  • Trybuny Premium - 269 zł
  • Trybuny - 229 zł
  • Trybuny - 149 zł
  • Golden Circle miejsce stojące - 300
  • Płyta miejsce stojące - 189 zł

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze