Enrique Iglesias w Krakowie: akcje koncertowe

2016-12-06 14:58
Enrique Iglesias w Krakowie: akcje koncertowe
Autor: Fot. bulls Enrique Iglesias podczas Koncertu

Enrique Iglesias w Krakowie wystąpi już 16 grudnia. Jakie niespodzianki dla swojego idola przygotowali fani? Sprawdzajcie na ESKA.pl

Enrique Iglesias w Polsce wystąpi już w piątek 16 grudnia. Koncert wokalisty odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na wydarzenie można kupić jeszcze za pośrednictwem strony eventim.pl. Koncert, który już wkrótce odbędzie się w Krakowie jest wielkim prezentem dla fanów, którzy długo czekali na przyjazd swojego idola do Polski. Wielbiciele Enrique by się zrewanżować przygotowali kilka niespodzianek dla artysty.

Enrique Iglesias w Polsce

Fani przygotowali dla artysty aż trzy niespodzianki. O wszystkich akcjach koncertowych już teraz możecie przeczytać na ESKA.pl:

  1. Podczas pierwszej piosenki osoby na płycie podnoszą kartki z napisem Bienvenido, co oznacza Witamy.
  2. Podczas piosenki "El Perdon" fani na płycie podnoszą kartki z napisem Polonia te ama - Polska cię kocha, a osoby na trybunach włączają latarki w telefonach.
  3. Podczas przerwy pomiędzy utworami Escape i Hero fani zaśpiewają trzy pierwsze zwrotki "Nunca te olvidare".

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze