Enrique Iglesias kończy karierę. Wydał płytę i żegna się z fanami

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Enrique Iglesias kończy karierę. Wydał płytę i żegna się z fanami

SZOKUJĄCA DECYZJA

Enrique Iglesias kończy karierę. Wydał płytę i żegna się z fanami

2024-03-29 11:42

Król latynoskiego popu po raz kolejny zapisze się na kartach historii. Ostatni, długo wyczekiwany album studyjny „Final (Vol. 2)” stanowi innowacyjne połączenie gatunków, które bez wątpienia zachwyci miliony fanów.

Spis treści

 1. Enrique Iglesias - ostatnia płyta w karierze
 2. Enrique Iglesias - kariera

Nowości Muzyczne 2024: Final (Vol. 2) to dwunasty album w karierze Enrique Iglesiasa. Artysta postanowił po raz ostatni zaprezentować światu swój talent do łączenia różnorodnych gatunków – 10-utworowy album zawiera elementy popu, cumbii, bachaty, ska, dembow i country. Wśród współpracowników artysty znaleźli się Miranda Lambert, Maria Becerra, Yotuel, Belinda oraz El Alfa. Łącząc siły z talentami z różnych gatunków i kultur, Enrique Iglesias po raz kolejny daje świadectwo swojego wpływu na przemysł muzyczny. Final (Vol. 2) to jedyne w swoim rodzaju przeżycie!

Blondwłosa Camila Cabello jest nie do poznania! Szok wywołała też piosenką "I Luv It"

Enrique Iglesias był bożyszczem kobiet. O jego pieprzyku mówił cały świat!

Enrique Iglesias - ostatnia płyta w karierze

Aktualnie aż trzy single z „Final (Vol. 2)” dominują na amerykańskich listach przebojów, gromadząc miliony odtworzeń i wyświetleń na platformach cyfrowych. „Así Es La Vida” już ósmy tydzień z rzędu pozostaje #1 na liście Tropical, dotarł na szczyty list przebojów także w Argentynie i Meksyku i od czasu wydania pozostaje jednym z najczęściej streamowanych utworów w Hiszpanii. Tymczasem według Mediabase „Fría” zajmuje 5. miejsce na liście przebojów muzyki latynoskiej, a „Space In My Heart” znalazł się w Top 25 Hot AC.

Album „Final (Vol. 1)” odniósł zasłużony sukces – nie tylko zdobył uznanie krytyków, ale i podbił serca fanów na całym świecie. Sukcesy Iglesiasa umocniły jego pozycję Króla Latynoskiego Popu. W ciągu swojej kariery Iglesias nagrał przeboje m.in. z Whitney Houston, Lionelem Richiem, Juanem Luisem Guerrą i Romeo Santosem. Jest stałym bywalcem list przebojów – nie tylko ma na koncie osiem przebojów #1, ale i 28 hitów z Top 10 listy Tropical Airplay, 25 hitów #1 i 46 hitów z Top 10 listy Latin Pop Airplay oraz 32 hity #1 i 41 hitów z Top 10 listy Latin Airplay.

Fast Boy i R3HAB mają HIT wiosny 2024! "Electricity" od razu wchodzi do głowy

Lista utworów „Final (Vol. 2)”:

 • 1. ASÍ ES LA VIDA (feat. María Becerra)
 • 2. Fría (feat. Yotuel)
 • 3. Space in My Heart (feat. Miranda Lambert)
 • 4. La Botella (feat. El Alfa)
 • 5. Love and Pain
 • 6. Me Voy Acostumbrando
 • 7. Como Yo
 • 8. Llórame Un Río (feat. Belinda)
 • 9. Be Together
 • 10. Espacio En Tu Corazón

Enrique Iglesias - kariera

Od początku kariery jego płyty sprzedały się na całym świecie w ponad 180 milionach egzemplarzy. Wydał 11 albumów studyjnych oraz odbył 10 wyprzedanych tras koncertowych, występując przed 10 milionami fanów na całym świecie. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak Grammy, Billboard Awards czy ASCAP.