ENEJ i najnowszy klip Zagubiony. Wzruszający teledysk o życiu [VIDEO]

2017-11-07 16:38
ENEJ i najnowszy klip Zagubiony. Wzruszający teledysk o życiu.
Autor: Fot. Krystyna Janusz, materiały prasowe zespołu ENEJ Nowy klip formacji ENEJ porusza. To piękna historia o życiu

6 listopada światło dzienne ujrzał najnowszy singiel zespołu ENEJ pod tajemniczym tytułem Zagubiony.

Ten teledysk to zupełnie nowa odsłona grupy znanej z hitów takich jak Skrzydlate ręce czy Kamień z napisem LOVE. Tym razem artyści przygotowali delikatną balladę! Sam teledysk to wzruszająca opowieść o życiu. Głównymi aktorami są w nim dzieci.

Zagubiony - ballada, która zaskakuje

Wydawać by się mogło, że po wielu latach udanej przygody z muzyką młodzi (ciągle) muzycy niczym nie zaskoczą. Nic bardziej mylnego! Próżno szukać wszystkiego do czego ENEJ tak nas przyzwyczaił, miejsce energetycznego, skocznego rytmu zajmuje bowiem balladowa płynność, a zachęcające do zabawy strofy tym razem zadają pytania dotyczące życia, które wszyscy wiedziemy. Nie brak oczywiście szerokiego instrumentarium, możemy spodziewać się także pięknej melodii, a wszystko to połączone w niezwykle klimatyczną opowieść o poszukiwaniu samego siebie, pełną pytań, które często sobie zadajemy. Czy warto sięgnąć po najnowszą propozycję zespołu ENEJ? Każdy, kto ceni połączenie pięknych melodii z autentycznym przekazem z pewnością doceni pracę olsztyńskich muzyków i odpowie twierdząco.

>>Ojciec Ewy Tylman nagrał wzruszającą płytę dla córki. Enej pomogli

Zagubiony - wzruszający teledysk 

W teledysku główne role odgrywają... dzieci! Dwójka młodych aktorów pokazuje codzienność ludzi dorosłych. Piękne zdjęcia i wzruszająca historia zaprezentowana w klipie świetnie pasują do słów piosenki. Ta opowieść skłoni każdego do refleksji nad własnym życiem. Wystąpili Weronika Stańkowska i Stanisław Pawłowski, a za reżyserię odpowiada Piotr Smoleński. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze