Eminem kończy 50 lat! Król rapu i skandalista, który się nie starzeje

2022-10-17 19:39
Eminem kończy 50 lat! Król rapu i skandalista, który się nie starzeje
Autor: Akpa Eminem kończy 50 lat! Król rapu i skandalista, który się nie starzeje

Kto nigdy nie słyszał o Eminemie, ten prawdopodobnie żyje pod kamieniem. Jeden z najpopularniejszych raperów wszech czasów kończy dzisiaj 50 lat! Na swoim koncie ma nie tylko utwory znane na całym świecie, ale także liczne skandale. Jedno trzeba mu przyznać, Eminem absolutnie się nie starzeje! Wciąż wygląda jak podczas początków jego kariery!

Kariera Eminema od początków miała naprawdę zaskakujące tempo. Jego kontrowersyjne utwory sprawiły, że stał się jednym z najbardziej znanych raperów na całym świecie. Sprzedał on ponad 240 mln płyt, co jest imponującym wynikiem. Ta ilość sprawiła, że jest jednym spośród raperów, którzy sprzedali najwięcej albumów! Na koncie ma liczne nagrody Grammy, nagrywał z gwiazdami światowej klasy, zagrał nawet główną rolę w dramacie 8. Mila, a jego utwór ,,Lose Yourself'', który pojawił się w filmie, wygrał Oscara!

Młodzieżowe Słowa Roku - czy znasz znaczenie wszystkich? Rozwiąż nasz quiz i udowodnij!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Kariera Eminema

Eminem swój pierwszy album Infinite wydał w 1996 roku, jednak krytycy nie ocenili go dobrze. Mężczyzna jednak nie poddał się i już trzy lata później na świat przyszedł The Slim Shady LP, album za który raper dostał swoje pierwsze Grammy. W kolejnych latach wydawał kolejne płyty, które przynosiły mu coraz więcej nagród, ich ilość jest naprawdę imponująca. Na koncie ma występy z gwiazdami takimi jak Rihanna, Beyonce, Jay-Z czy też Dr. Dre! Ostatnia z jego płyt została wydana w 2020 roku i została sprzedana w ponad 1 mln egzemplarzy.

Sonda
Czy znasz twórczość Eminema?

Skandale Eminema

Nie da się ukryć, że Eminem najbardziej znany jest z kontrowersji, dotyczących jego osoby. Zwykle w swoich tekstach wyrażał się niepochlebnie o innych artystach czy też przedstawiał różne wydarzenia w taki sposób, że tworzył tym skandale wokół siebie. Jednym z głośniejszych konfliktów Eminema był ten z Rihanna, w swoim utworze poparł pobicie Rihanny przez jej byłego chłopaka, Chrisa Browna. Był to jeden z niewielu konfliktów, po których przeprosił! Oprócz tego w jednej z piosenek rapował o zamachu w Manchesterze w żartobliwy sposób, przez co spotkał się z liczną krytyką. Afery Eminema dotyczą także jego prywatnego życia, został pozwany przez własną matkę za zniesławienie!

Te plotki o Rihannie, Beyonce i Taylor Swift zelektryzowały fanów. Lepiej już odkładać pieniądze!

Wiecznie młody Eminem

Nie da się zaprzeczyć, że Eminem ma bardzo charakterystyczny wygląd, który - o dziwo - nie zmienił się od lat! Raper wygląda tak samo, choć 17 października 2022 roku skończył 50 lat! Trzeba mu przyznać, że z całą pewnością na tyle nie wygląda.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze