Emily Ratajkowski w filmie We Are Your Friends u boku Zaca Efrona. Tą rolą przebije teledysk do Blurred Lines? [VIDEO]

2015-05-21 14:01
Emily Ratajkowski w We Are Your Friends
Autor: fot. YouTube Emily Ratajkowski w We Are Your Friends

Emily Ratajkowski w filmie We Are Your Friends u boku Zaca Efrona ma szansę przebić swój udział w teledysku do Blurred Lines Robina Thicke. Modelkę jeszcze przed premierą obrazu na dużym ekranie możemy podziwiać w trailerze do We Are Your Friends. Kogo Emily Ratajkowski gra w We Are Your Friends i kiedy premiera filmu? Klikajcie po więcej!

Emily Ratajkowski w filmie We Are Your Friends w kinach będziemy podziwiać już w wakacje 2015. Udział Emily Ratajkowski w We Are Your Friends wzbudza nie mniejszą sensację wśród mediów niż grający w filmie młodego DJ-a Zac Efron. Już mówi się, że rolą w We Are Your Friends Emily Ratajkowski może w końcu przebić swój udział w teledysku do Blurred Lines Robina Thicke. ESKA.pl przypomina, że modelka zyskała międzynarodowy rozgłos właśnie dzięki klipowi do Blurred Lines, w którym wystąpiła nago.

Kogo Emily Ratajkowski gra w We Are Your Friends? Nie jest to oczywiście główna rola, ale ujęć z pięknością będzie naprawdę sporo. Te pierwsze już w trailerze We Are Your Friends. To właśnie na jego podstawie możemy przypuszczać, że Emily Ratajkowski w We Are Your Friends wcieli się dziewczynę rozkochującą w sobie postać graną przez Efrona.

>> Dzień Matki: prezenty dla mamy na 26 maja 2015, życzenia, piosenki na dzień mamy i jeszcze więcej! [VIDEO]

Premiera We Are Your Friends zaplanowana jest na 16 lipca 2015 roku. Oprócz Emily Ratajkowski i Zaca Efrona w obsadzie także Wes Bentley czy też Jon Bernthal.

JB

Najnowsze