Emilia Nowak w Mam Talent! Zabawna dziewczynka zaszokowała jury!

2018-12-01 21:37
Materiały TVN / TO WIDEO
Autor: Materiały prasowe TVN / TO WIDEO

W Mam Talent! ponownie pojawiły się na scenie wybitne osoby. Wśród nich - niezwykła 12-latka. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl! 

Mam Talent! to program rozrywkowy dla dorosłych i dzieci. Wyjątkowe osobistości stają na scenie show i prezentują swoje umiejętności. Ocenia je jury, w którego skład wchodzą znawcy gry aktorskiej, tańca i muzyki. Wśród utalentowanych uczestników pojawiła się Emilia Nowak z Leszna. Dziewczynka ma zaledwie 12 lat, a jej rówieśnicy i starsi koledzy mają jej czego zazdrościć!

Emilia Nowak - kim jest wybitna nastolatka? 

Emilia Nowak ma 12 lat i pochodzi z Leszna. Dziewczynka na scenie Mam Talent! wystąpiła w piosence, która zawierała w sobie elementy... śpiewu operowego! Prócz tego miała ze sobą niezwykłe atrybuty sceniczne takie jak szlafrok i papiloty w peruce. Emilia pragnie swoją przyszłość poświęcić muzyce. Uczęszcza do szkolnego chóru i szkoły muzczynej, aktywnie bierze udział w festiwalach. Więcej o małej artystce możecie przeczytać na stronie www.se.pl

Mam Talent! - najzabawniejsza rozmowa w historii programu. Chylińska przeszła samą siebie!

Emilia Nowak w Mam Talent!

Emilia zachwyciła swoim śpiewem jurorów i publiczność w odcinku emitownym 22 września. Szymon Hołownia zadecydował za jury jeszcze przed rozpoczęciem głosowania i wcisnął złoty przycisk! Tym samym Emilia znalazła się automatycznie w półfinale show!

Emilia w finale!

Emilia brała udział w pierwszym półfinale Mam Talent 2018. Potwierdziła w nim swoje wokalne umiejętności. Dzięku temu zobaczymy ją w wielkim finale show!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze