Emilia Komarnicka–Klynstra w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak wypadła w roli Kate Hudson?

2019-09-11 16:11
Emilia Komarnicka–Klynstra w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: M. Zawada

Nowa edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystartowała na dobre. W najbliższym odcinku zobaczymy kolejne niezwykłe metamorfozy gwiazd. Już teraz możecie zobaczyć fragment jednego z występów. Zapewniamy, że takiej Emilii Komarnickiej – Klynstra jeszcze nie widzieliście - to ideał!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w najbliższą sobotę Emilia Komarnicka–Klynstra wcieli się w aktorkę Kate Hudson. Gwiazda programu zaśpiewa piosenkę Cinema Italiano z musicalu Nine, w którym Kate Hudson zagrała rolę Stephanie. Odtworzenie tego teledysku to duże wyzwanie, także kondycyjne. A co na temat mówi Emilia?

- To jest jedna strona kondycyjna, a druga strona – Kate Hudson, Fellini (Nine oparty jest na motywach ze słynnego Osiem i pół Felliniego, red.), nawet ta scena w musicalu, to co ona tańczy, to jest wyobrażenie głównego bohatera, czyli wyobrażenie na temat ideału kobiety. No i weź to złap – opowiadała Maciejowi Dowborowi.

Jednak po fragmencie występu Emilii można stwierdzić, że aktorka nie musi niczego „łapać”, ona po prostu jest ideałem kobiety! Zobaczcie fragment tego show, a całość występu już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 14 września o godzinie 22:10 w Polsacie!

Najnowsze