EMA 2017: Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [VIDEO]

2017-06-19 22:51
Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [WYWIAD VIDEO]
Autor: fot. ESKA.pl Ella Eyre o współpracy z Sigalą, nowym singlu i płycie [WYWIAD VIDEO]

Ella Eyre przyjechała na ESKA Music Awards 2017 promować swój singiel Came Here For Love z Sigalą. To jednak dopiero początek muzycznych nowości od sympatycznej wokalistki z Wielkiej Brytanii! Co jeszcze dla nas szykuje Ella?

Ella Eyre wróciła do Polski, aby na ESKA Music Awards 2017 zaprezentować na żywo swój najnowszy utwór Came Here For Love. Jak doszło do jej współpracy z Sigalą? W rozmowie z ESKA.pl brytyjska wokalistka zdradziła między innymi, że już od dawna chciała z nim nagrać wspólny utwór. Ostatecznie tę sprawę ułatwił fakt, że Ella Eyre i Sigala mają wspólnych menedżerów.

Nowości muzyczne 2017 od Elli Eyre

Ella Eyre promuje teraz Came Here For Love, ale także powoli przygotowuje się już do wydania swojego solowego materiału. Jak zapowiada sama Ella, jej nadchodzący singiel to niezwykle radosny, lekki i świeży kawałek, który reprezentuje jej obecny stan ducha. Czy to oznacza, że na nowej płycie Ellie Eyre znajdą się właśnie takie utwory? Tego dowiecie się już z wywiadu dla ESKA.pl. Pamiętajcie o włączeniu polskich napisów.

 

Najnowsze