Elżbieta Jaworowicz płacze na wizji

i

Autor: YouTube/Zbigniew Girzyński

Elżbieta Jaworowicz płacze w Sprawie dla reportera. Ta piosenka poruszyła ją do łez

2022-03-16 18:08

Program Sprawa dla reportera od lat budzi wielkie emocje. Do sieci trafiło właśnie nagranie z planu, na którym widać wyraźnie wzruszoną Elżbietę Jaworowicz. Gospodyni telewizyjnego show nie umiała powstrzymać łez, słuchając wyjątkowej piosenki o Ukrainie. Na widzów kolejnego odcinka czekają niesamowite chwile.

Sprawa dla reportera jest jednym z najdłużej emitowanych programów w polskiej telewizji. Na przestrzeni lat format zgromadził rzeszę fanów, którzy z wielkim zainteresowaniem oglądają reportaże poświęcone problemom Polaków. W ostatnim czasie o show zrobiło się głośno za sprawą Daniela Midasa, który w swojej serii Szopka dla reportera wypunktowuje najbardziej kuriozalne fragmenty poszczególnych odcinków. Najbliższy z nich z pewnością będzie jednak bardzo emocjonalny. Do sieci trafiło nagranie zza kulis, na którym widać, jak prowadząca program Elżbieta Jaworowicz płacze, wsłuchując się w słowa wyjątkowej kompozycji poświęconej wojnie w Ukrainie. Nagranie udostępnił często goszczący w studiu poseł Zbigniew Girzyński.

Sonda
Oglądasz "Sprawę dla reportera"?

Jaworowicz płacze na wizji

Elżbieta Jaworowicz regularnie przemierza nasz kraj w poszukiwaniu trapiących Polaków tematów, skandali czy napotkanych przez nich przeciwności losu. W ostatnich tygodniach sporo miejsca zajmują tematy dotyczące sytuacji naszych pogrążanych w wojnie sąsiadów. Znany już widzom Sprawy dla reportera poseł Girzyński zamieścił w sieci nagranie, na którym widać, jak dwie wokalistki wykonują hit Don't Cry For Me Argentina za zmienionym na O wolność walcz Ukraino tekstem. Elżbieta Jaworowicz nie umiała powstrzymać łez. 

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA