Elon Musk - kim jest nowy partner Angeliny Jolie?

2017-10-06 15:39

Kim jest Elon Musk, nowy partner Angeliny Jolie? O ich związku już od jakiegoś czasu mówi się za granicą. Na ESKA.pl piszemy czym zajmuje się mężczyzna.

Elon Musk to nowy partner Angeliny Jolie. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne media, według których aktorka po rozstaniu z Bradem Pittem wdała się w romans właśnie z Muskiem. Wiele osób może zastanawiać się kim jest mężczyzna. Okazuje się, że to postać niezwykle barwna i wpływowa. Jego nazwisko pojawia się chociażby przy okazji takich tematów jak kolonizacja Marsa.

Brandon Flynn - kim jest chłopak Sama Smitha? >>

Elon Musk - wizjoner i miliarder

Elon Musk to miliarder, który fortunę zgromadził dzięki prowadzeniu licznych innowacyjnych przedsiębiorstw. Jego wielkim sukcesem było założenie portalu płatniczego PayPal. Jest też właścicielem firmy produkującej popularne samochody elektryczne Tesla. Musk znany jest ze swych wizjonerskich pomysłów. W przyszłości chce on zbudować korzystające z energii słonecznej miasto SolarCity. Głośno jest też o jego projekcje super szybkiej kolei Hyperloop. Największym przedsięwzięciem Muska jest jednak firma SpaceX zajmująca się podbojem kosmosu. Tworzone przez nią technologie mają w przyszłości umożliwić kolonizację Marsa.

Muska i Jolie połączyła dobroczynność?

Elon Musk jest też filantropem. Duże sumy pieniędzy przeznacza na rzecz kształcenia i pomocy najbiedniejszym. Angażuje się też w ochronę środowiska i badania nad technologiami poprawiającymi warunki życia na Ziemi. Być może właśnie to sprawiło, że został nowym partnerem Angeliny Jolie. Gwiazdorka też jest bowiem znana ze swoich działań dobroczynnych i międzynarodowych akcji humanitarnych.

Znany raper zbiera 4 miliony złotych. Chce udowodnić, że Ziemia jest płaska!

Autor: brak danych

B.o.B, czyli twórca takich hitów jak Airplanes, So Good czy Nothin' On You, chce udowodnić, że Ziemia jest płaska! W związku z tym uruchomił internetową zbiórkę pieniędzy! Szczegóły na ESKA.pl

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze