Ellie Goulding szczerze o nowej płycie oraz inspiracjach muzycznych [WYWIAD]

2022-07-29 19:43
Ellie Goulding
Autor: Rex Features/East News Ellie Goulding opowiedziała o nowej płycie. Czego można się spodziewać?

Ellie Goulding powraca z nowym singlem - Easy Lover - który jest zapowiedzią albumu, o którego premierze opowiedziała Kasi Węsierskiej. Utwór, oparty na syntezatorowych brzmieniach, wyraźnym basie oraz charakterystycznym wokalu artystki, zdecydowanie pretenduje do hitu lata! Posłuchaj, co Ellie Goulding zdradziła w wywiadzie.

Ellie Goulding swój najnowszy utwór "Easy Lovel" wyprodukowała we współpracy z Gregiem Kurstinem i Julią Michaels. Premiera singla miała miejsce 15 lipca 2022, a po dwóch tygodniach teledysk zobaczyło na YouTubie niemal 7 MILIONÓW użytkowników. To niebywały sukces, ale nie ma się co dziwić, ponieważ chwytliwa melodia i zjawiskowy wokal artystki potrafią wprowadzić w zachwyt.

Nowa płyta Ellie Goulding zaskoczy fanów. Piosenkarka zapowiedziała pewne zmiany

Ellie Goulding została zaproszona przez Kasię Węsierską do rozmowy, w której opowiedziała więcej o Easy Lover i zdradziła, kiedy można spodziewać się jej nowej płyty. Powiedziała również, w jakim klimacie utrzymany będzie krążek. Ta informacja z pewnością ucieszy fanów, którzy spodziewają się pewnej rewolucji w sferze brzmienia.

Ellie Goulding zdradza datę premiery nowej płyty!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze