Ellie Goulding na żywo! Występy live ostatnich miesięcy! TOP5 na ESKA.pl

2015-09-22 16:35
Ellie Goulding w czasie występu na Apple Music Festiwal 2015
Autor: fot. Vidme Ellie Goulding na żywo! Występy live ostatnich miesięcy! TOP5 na ESKA.pl

On My Mind, to jedna z największych premier 2015 roku. Dwa dni po premierze singla Ellie Goulding na żywo zaśpiewała tę piosenkę! Jej wykonanie live On My Mind zrobiło wrażenie. Jakie jeszcze występy są godne uwagi? Podsumowaliśmy ostatnie 2 miesiące! 

Ellie Goulding na żywo: jej występ na pewno znajdziecie w naszym rankingu! Kogo jeszcze? Sprawdzicie poniżej. Ostatnie dni, tygodnie, miesiące pod względem muzycznym stały na bardzo wysokim poziomie. Mieliśmy premierę nowego nagrania od Justina Biebera, Adama Lamberta, czy też Marlona Roudette. Niektórzy są zdania, że to właśnie wersje piosenek zaśpiewanych na żywo są lepsze od tych, które wyszły prosto ze studia nagraniowego. A jakie jest Wasze zdanie? 

Występy na żywo - live

Ostatnim hitem jest wykonanie utworu On My Mind przez Ellie Goulding. Artystka urzekła widzów swoją wrażliwością i przejęciem w czasie zaśpiewania swojej najnowszej piosenki. Poprzez wykonywanie utworów na żywo dany artysta chce udowodnić swój talent i to, że potrafi śpiewać bez pomocy "ulepszaczy" głosu. W dzisiejszym świecie muzyki wszystko jest stworzone przy wyraźnej pomocy komputera. Jest to też dobry sposób na promocje singla i przekazanie prawdziwych emocji! Lubicie takie wersje swoich ulubionych piosenek? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Was ranking najlepszych ostatnio wykonów na żywo.

TOP5:

5. Justin Bieber - What Do You Mean

 

4. Demi Lovato - Cool For The Summer

 

3. Lost Frequencies feat. Janieck Devy - Reality

 

2. Adam Lambert - Another Lonely Day

 

1. Ellie Goulding - On My Mind

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze