ELLA - kim jest wokalistka Komodo?! Cypryjska odpowiedź na Arianę Grande!

2019-08-31 20:50 RW
Ella
Autor: Fot. Komodo

Ella to wokalistka Komodo, która zachwyca głosem, ale przede wszystkim przyciągającym wyglądem. Urocza artystka dała się poznać za sprawą klipu do hitu Is This Love, w którym wystąpiła, jako... Panna Młoda! Ella, a tak naprawdę Helena Panayi ma również na swoim koncie występy na żywo. Wkrótce o pięknej Greczynce będzie jeszcze głośniej, więc poznajcie ją jeszcze bliżej na ESKA.pl

Ella - kim jest wokalistka Komodo?! Zastanawiacie się, kim jest dziewczyna, która śpiewa u Komodo? Ella, gdy tylko pojawia się w szklanym ekranie przyciąga wzrok i uwagę. Wszystko to oczywiście za sprawą swojej barwy głosu, ale przede wszystkim urody. Internauci stwierdzili, że jest bardzo podobna do Ariany Grande. Trudno się z tym nie zgodzić! Przygotujcie się, że Ella wkrótce zrobi karierę w naszym kraju. Ciekawostki o przepięknej gwieździe zebraliśmy na ESKA.pl!

Ella - kim jest wokalistka Komodo?

Kto śpiewa u Komodo? Ella tak naprawdę to Helena Panayi. Artystka pochodzi z Cypru, ale na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Ma ponad 20 tysięcy polubień w serwisie Facebook i tyle samo na Instagramie. Koncertuje w swoim rodzinnym kraju, w Grecji, Wielkiej Brytanii, a pod koniec sierpnia wystąpiła w Polsce. Wszystko to z okazji piosenki Is This Love. Po swoim pierwszym występie w naszym kraju napisała na Insta:

Co za noc! Muszę przyznać, że uwielbiam Polskę i Polaków. Duże podziękowania dla Komodo za to, że ta noc mogła się wydarzyć

Helena Panayi, czyli Ella to finalistka greckiej w Eurowizji. W przeszłości współpracowała z zespołem Komodo. Śpiewała w piosence pt. Blue Suede Shoes i Without You. Już wkrótce będzie o niej jeszcze głośniej!

Komodo - ZDJĘCIA z planu teledysku TYLKO na ESKA.pl
Autor: Komodo
Najnowsze