Dawid Podsiadło odebrał zaskakującą przesyłkę! Przekaz jest oczywisty

2019-08-30 8:46 RW
Dawid Podsiadło odebrał tajemniczą przesyłkę! O co chodzi?
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS Dawid Podsiadło odebrał tajemniczą przesyłkę! O co chodzi?

Dawid Podsiadło od wielu lat może liczyć na swoich fanów. Już za czasów występów z zespołem Curly Heads podpisywał autografy czy pozował do zdjęć. Od czasu wydania hitów: Trójkąty i kwadraty oraz No - zapewne każdego dnia w jego skrzynce odbiorczej pojawiają się nowe wiadomości. Takiej przesyłki się jednak nie spodziewał! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło odebrał tajemniczą przesyłkę! Tajemniczą, choć można się domyślać, o co dokładnie chodzi w przekazie. Artysta odlicza dni do wydania czwartego singla z płyty Małomiasteczkowy. Wiadomo już, że następną piosenką, która walczyć będzie o wasze wsparcie, chociażby w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA, jest Najnowszy klip. Właśnie ten utwór doczeka się teledysku.

Dawid Podsiadło - tajemnicza przesyłka

Dawid Podsiadło w ostatnim czasie żył w bardzo szybkim tempie. Hitowa płyta, wywiady, kilkanaście całkowicie wyprzedanych koncertów czy chociażby planowanie wspólnego występu z Taco Hemingway'em - ten już 28 września 2019 w Warszawie. Wydawało się, że po tym czasie artysta wyhamuje i skupi się na życiu prywatnym. Tak się jednak (na szczęście) nie stało. Dawid Podsiadło poświęca czas na pracę nad teledyskami, które mają wyjątkową fabułę. Tak było w przypadku symbolicznego obrazka do Małomiasteczkowego czy teledysku do Trofea, w którym Dawid wciela się w postać detektywa.

26 sierpnia 2019 pojawiła się pierwsza zapowiedź teledysku do potencjalnego hitu jesieni. Kolejnym, czwartym singlem z płyty Małomiasteczkowy jest Najnowszy klip! Wiadomość bardzo ucieszyła fanów gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Podsiadło w wideo otwiera skrzynkę na klatce schodowej, a z niej wysypują się listy. Jedna z przesyłek zaintrygowała naszego bohatera. Wewnątrz koperty znajdował się telefon z włączoną przednią kamerą. Czy Podsiadło sugeruje, że jesteśmy cały czas obserwowani?

Teledysk Najnowszy klip od Dawida Podsiadło już 2 września 2019!

Dawid Podsiadło spędził ostatnie pół roku koncertując w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia.

Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
Najnowsze