Ella Eyre w Polsce. Wokalistka wystąpi na ESKA Music Awards

2017-06-14 14:38
Ella Eyre w Polsce. Wokalistka wystąpi na ESKA Music Awards
Autor: Fot. AP/Fotolink Ella Eyre wystąpi na EMA 2017

Ella Eyre wystąpi ma ESKA Music Awards 2017! Artystka będzie gościem specjalnym i wspólnie z Sigalą wykona na żywo utwór Came Here For Love.

Sigala i Ella Eyre zaczynają letni sezon z nowym kawałkiem Came Here For Your Love. Już 17 czerwca będzie okazja posłuchania utworu na żywo podczas Eska Music Awards 2017 w Szczecinie!

Sigala i Ella Eyre na żywo z Came Here For Love. Tak będzie w Szczecinie!

Autor: brak danych

Sigala i Ella Eyre na ESKA Music Awards 2017 sprawią, że nie będziecie mogli przestać tańczyć! Tuż przed galą rozdania nagród Radia ESKA i ESKA TV, duet wystąpił podczas mini-festiwalu Summertime Ball w Londynie. Razem wykonali swój najnowszy, energet

Dla większości ludzi takie osiągnięcia jak nagrody BRIT, MOBO, singiel, który królował na listach przebojów i album w Top 5 – i to wszystko w wieku 22 lat – wystarczyłoby na całe życie. Ale Ella Eyre nie należy do większości ludzi. Od momentu gdy ta bezkompromisowa, wówczas 19-letnia wokalistka z lwią grzywą wkroczyła na rynek muzyczny przy okazji utworu „Waiting All Night” z zespołem Rudimental  nie zwalnia tempa. Jest laureatką nagrody BRIT w kategorii British Single of The Year, współtworzyła hit „Changing” z Sigmą, wygrała statuetkę MOBO  Best Newcomer, aż w końcu, po sukcesach solowych singli wydała debiutancki album Feline.

Podczas prawie dwuletniej kariery Sigala dorobił się dwóch platynowych singli (dodatkowo jeden złoty i dwa srebrne), 700 milionów odtworzeń utworów w serwisach Spotify i Vevo oraz sprzedaży 2,5 miliona singli. Błyskawiczna kariera Sigali rozpoczęła się od kawałka „Easy Love”, który zadebiutował na #1 w notowaniu Ministry of Sound – pre-order record. Później było już tylko lepiej – single „Sweet Lovin’”, „Say You Do” znalazły się w Top 5, a utwór „Give Me Your Love”, który powstał razem z Johnem Newmanem i Nilem Rodgersem był niepodważalnym hitem zeszłego lata.

Najnowsze