El Capon - kim jest twórca wakacyjnego hitu Shut Up Chicken?

2020-06-02 11:54 RW
El Capon - kim jest twórca wakacyjnego hitu Shut Up Chicken?
Autor: Magic Records Poland El Capon - kim jest twórca wakacyjnego hitu Shut Up Chicken?

Shut Up Chicken, to jeden z najgorętszych numerów maja i czerwca 2020! Za singiel odpowiada zwariowany kurczak, który występuje pod pseudonimem El Capon. Kto odpowiada za pierwszy numer projektu? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły na ESKA.pl!

El Capon - kim jest twórca wakacyjnego hitu Shut Up Chicken? Utwór cieszy się rosnącą popularnością, co najlepiej widać po ostatnim notowaniu Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. W 143. notowaniu listy hitów ESKI awansował z 37. miejsca na 29. pozycję. Nieustannie głosujecie na ten numer, więc niewykluczone, że w 144. zestawieniu awansuje jeszcze wyżej. Za numer odpowiada El Capon, czyli szalony kurczak, który uwielbia imprezować, tańczyć i bawić się na całego! Ujawnił się on 10 stycznia, czyli w dniu premiery teledysku do swojego pierwszego singla. Kawałek początkowo zrobił furorę w Rosji, a obecnie jest hitem w Polsce. Popularnością cieszy się również w serwisie Shazam, a także na TikToku.

Zobacz: Koncerty w Polsce 2021 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Shut Up Chicken, czyli jeden z najbardziej zakręconych hitów tego lata!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

El Capon - kim jest?

El Capon to szalony kurczak, ale tak naprawdę nie wiadomo, kto ostatecznie wpadł na pomysł, by wymyślić taki projekt. Wiadomo natomiast, że za produkcję utworu Shut Up Chicken odpowiadają artyści, których znacie z wielkich hitów. Mowa o Claydee, którego możecie kojarzyć z hitu Mamacita Buena, Ilkayu Sencanie, który aktualnie święci tryumfy z nową wersją numeru Not So Bad, czy chociażby Jonas Altberg, znany bardziej jako Basshunter!

Nie mamy wątpliwości, że Shut Up Chicken zostanie z nami na dłużej i ostatecznie uzyska miano najbardziej szalonego hitu lata 2020!

Najnowsze