Ekskluzywny Menel zaczyna karierę muzyczną. Kim jest Kamil Pawelski?

2017-01-20 13:52
Ekskluzywny Menel zaczyna karierę muzyczną. Kim jest Kamil Pawelski?
Autor: fot. youtube.com / kanał Kamil Pawelski screen z teledysku Kamil Pawelski - Waiting Room

Ekskluzywny Menel prezentuje teledysk do swojego pierwszego singla! Czy potrafi śpiewać? Obejrzyj klip i sprawdź, co wiemy na temat Kamila Pawelskiego już teraz - na ESKA.pl.

Ekskluzywny Menel rozpoczyna przygodę z muzyką! Popularny bloger opublikował teledysk do swojego pierwszego singla o nazwie Waiting Room. Jeśli więc jeszcze nie wiecie, kim jest Kamil Pawelski, to jest to najlepszy moment aby nadrobić zaległości. Bloger, a teraz także początkujący wokalista, przyznaje, że opublikowanie debiutanckiego nagrania jest dla niego spełnieniem jednego z największych marzeń w życiu. Już teraz wiemy, że nakręcony w Szwecji klimatyczny klip do nastrojowego utworu to dopiero początek jego muzycznej podróży. Kamil Pawelski ma bowiem w planach wydanie całej płyty, nad którą w tajemnicy pracuje już od dwóch lat!

>> Polska wokalistka wystąpiła w klipie Skrillexa!

Kim jest Kamil Pawelski?

Znany w sieci jako Ekskluzywny Menel ma niespełna 30 lat i stał się znany dzięki prowadzeniu bloga z modą męską, idealnie wbijając się szczyt popularności trendu na tzw. faceta drwala. Telewidzowie mogą go też kojarzyć m.in. z reklamy jednego z banków. Prywatnie Kamil Pawelski od czerwca 2016 roku jest szczęśliwym mężem Viktorii Skrobotun, która zawodowo zajmuje się grafiką i fotografią i pomaga mu w prowadzeniu bloga. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do pierwszej piosenki Kamila Pawelskiego. Co ciekawe, jest to tak naprawdę cover utworu mało znanego amerykańskiego artysty Andrew Rippa.

Oryginalnej wersji piosenki Waiting Room możecie posłuchaj poniżej.

 

Czy Ekskluzywny Menel ma szansę zrobić karierę w świecie muzyki?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze