Ekipa - Sezon 3: ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach? Prawdziwy fan zgarnie 7/10 punktów

i

Autor: Kadr z filmu EKIPA - 3KIPA z kanały YouTube EKIPA Ekipa - Sezon 3: ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach? Prawdziwy fan zgarnie 7/10 punktów

Ekipa - Sezon 3: ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach? Prawdziwy fan zgarnie 7/10 punktów

2021-11-29 13:35

Ekipa Friza nadal jest jedną z najpopularniejszych ekip w Polsce wśród Youtuberów. Influencerzy nie dają o sobie zapomnieć publikując regularnie filmy. Ostatnio pojawiło się też kilka afer związanych z Karolem WIśniewskim i jego przyjaciółmi. Czy jednak wiecie wszystko co do tej pory wydarzyło się w trzecim sezonie Ekipy? Prawdziwy fan zgarnie 7/10 punktów!

Ekipa Friza przez cały czas pokazuje, że są zgrani mimo niektórych afer, które w 2021 roku pojawiły się wokół nich. Kontent, który nagrywają na swoje kanały YouTube ewidentnie został dostosowany do fanów, którzy narzekali, że nic nowego nie potrafią wyprodukować, oprócz kontentu w domowych warunkach. Najbardziej dostało się Trombie i Marcysi, którzy kręcili filmy z Murcix i Nowciaxem, a nie zapraszali innych do współpracy. Co ciekawe, ostatnio zmieniło się wiele w treściach, które wrzucają i fani sobie to chwalą. Sprawdźmy w takim razie, czy pamiętacie wszystkie najważniejsze momenty z trzeciego sezonu Ekipy Friza!

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Ekipa - Sezon 3: ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach?

Trzeci sezon Ekipy rozpoczął się w marcu 2021 roku. Co ciekawe Friz i jego przyjaciele przygotowali mnóstwo niespodzianek. Czy pamiętacie wszystko co do tej pory miało miejsce w Ekipie Friza? Sprawdźcie się w naszym specjalnym quzie.

Ekipa - Sezon 3. Ile wiesz o Frizie i jego przyjaciołach?

Pytanie 1 z 10
Utwór 3KIPA został wydany