Ekipa Friza wysadziła sprawny samochód w powietrze. Internauci MOCNO oburzeni

2021-07-10 20:11
Ekipa Friza wysadziła samochód w powietrze. Internauci MOCNO oburzeni
Autor: screen z filmu na YouTube: PREZENT URODZINOWY, KTÓREGO NIGDY NIE ZAPOMNI!!! (Karol Friz Wiśniewski) Ekipa Friza wysadziła samochód w powietrze. Internauci MOCNO oburzeni

Na oficjalnym kanale Friza pojawiło się nagranie z urodzin Wujka Łukiego. W ramach prezentu członkowie Ekipy wysadzili w powietrze samochód. Internauci nie kryją swojego oburzenia udostępnionym w sieci materiałem. Czy członkowie najpopularniejszego projektu polskiego YouTube'a rzeczywiście przesadzili?

Ekipa Friza tym razem przesadziła? Do takiego wniosku doszły tysiące internautów, którzy nie kryją swojego oburzenia po obejrzeniu opublikowanego na kanale Friza vloga z urodzin Wujka Łukiego. Pomysł na prezent był bowiem dość zaskakujący. Członkowie Ekipy postanowili załadować samochód znienawidzonej przez Wujka Łukiego marki ładunkami wybuchowymi, a następnie... wysadzić go w powietrze. Tak, tak, to nie żart.

W imieniu całej Ekipy chcieliśmy ci złożyć najserdeczniejsze, trochę opóźnione, ale jednak, życzenia urodzinowe. Mamy tutaj dla ciebie prezent. Wydaje mi się, że to może być spełnienie twoich marzeń. Tak coś czuję. Kupiliśmy ci Audi i za chwilę je wypie*dolisz w kosmos. Chyba że chcesz nim pojechać. Jest załadowane ładunkami wybuchowymi - poinformowali Wujka Łukiego youtuberzy.

Wideo dokumentujące wybuch trafiło na oficjalny kanał Karola Friza Wiśniewskiego i podobnie do innych publikowanych przez niego filmików wygenerowało już ponad milion odsłon. Nie wszyscy jednak podzielają entuzjazm Friza i członków jego Ekipy. Ba! Wielu internautów jest wręcz zażenowanych tym, co zobaczyli i nie szczędzą słów krytyki względem popularnych youtuberów.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Ekipa Friza wysadziła auto

W komentarzach pod najnowszym wideo na kanale Friza pojawiło się mnóstwo słów krytyki. Internauci uważają, że youtuberzy dają zły przykład młodzieży, a wysadzając w powietrze samochód, o którym niektórzy zapewne niektórzy mogliby tylko pomarzyć, pokazali brak szacunku do pieniędzy.

- I pomyśleć że parę lat temu sam by się cieszył jakby dostał taki samochód...

- Wow, ale super! Najbardziej z tego wszystkiego podoba mi się jak bardzo zanieczyściliście bezmyślnie środowisko tym super pomysłem! 😍❤️❤️

- Wysadzenie auta? Serio? Wam to już się dobrze odkleiło... - piszą.

Są oczywiście i tacy, którzy bronią Ekipy i uważają, że youtuberzy mogą robić ze swoimi pieniędzmi, co tylko chcą. A wy co sądzicie? Przesadzili czy nie? Dajcie znać w naszej sondzie!

Najnowsze