Ekipa Friza wydała fortunę na wojskowy helikopter i koncert! Ta KWOTA zwala z nóg

2021-08-12 16:30
Ekipa wydała fortunę na helikopter na koncercie! Ta kwota zwala z nóg
Autor: Kadr z filmu TO BYŁY NAJLEPSZE CHWILE W NASZYM ŻYCIU! z kanału YouTube Karol Friz WIśniewski Ekipa wydała fortunę na helikopter na koncercie! Ta kwota zwala z nóg

Karol Friz Wiśniewski potrafi robić niespodzianki swoim fanom. Bardzo długo wraz z Ekipą ukrywali fakt, że będą nagrywali album Ekipa - Sezon 3. Jednak koncert, który zorganizowali w niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku, to był prawdziwy wysyp prezentów.

Karol Friz Wiśniewski, znany jest z tego, że nie oszczędza pieniędzy, jeżeli chodzi o swoich widzów. Niejednokrotnie udowodnił to organizując różnego typu zabawy na swoim kanale w trakcie daily. Warto przypomnieć o tym, że wręczył dziewczynie, która kupiła brelok w jego sklepie, samochód osobowy wart 10 000 złotych. W 2020 roku zorganizował również konkurs, w którym do wygrania był... dom wraz z ogromną działką. Fani, którzy pojawili się na koncercie Ekipy w Krakowie, mogli zobaczyć widowisko muzyczne, na które Youtuberzy dotarli helikopterem. Wujek Łuki zdradził ile dokładnie wydali, żeby móc wynająć maszynę i zorganizować koncert. Kwota naprawdę zwala z nóg.

Ekipa Friza - wyciekło nagranie z ich pierwszego koncertu. Potrafią śpiewać?

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Czy lubisz nową piosenkę Ekipy Friza?

Ekipa wydała fortunę na helikopter na koncercie

To nie jest żart. Karol Friz Wiśniewski, Mateusz Tromba Trąbka i Maria Marcysia Ryskala otworzyli koncert Ekipy, który miał miejsce w niedzielę, 8 sierpnia 2021 roku w Krakowie, przylatując na miejsce wojskowym helikopterem. Maszyna wylądowała na płycie lotniska tuż po intrze, które otwierało widowisko. Następnie Youtuberzy przebiegli bokiem obok swoich fanów na scenę i rozpoczęli show od piosenki Napad na bank. Następnie zaśpiewali wszystkie utwory z debiutanckiego albumu Ekipa - Sezon 3.

Koncert Ekipy na YouTube: kiedy oglądać w internecie? Kiedy koncert Ekipy online?

Ekipa Friza wydała fortunę na helikopter na koncercie! Ta kwota zwala z nóg
Autor: Daniel Szura

W ostatnim materiale wideo, które zostało udostępnione na kanale Karol Friz Wiśniewski, możemy obejrzeć przygotowania do koncertu Ekipy. Na początku jednak Karol pochwalił się uśmiechem bez aparatu korekcyjnego, w którym chodził przez ponad dwa lata. Następnie Youtuber pokazuje jak bawił się wraz z przyjaciółmi na specjalnym torze kajakowym, który służy do treningów.

Był w Ekipie Friza, a teraz zawalczy na Fame MMA. To największe zaskoczenie w historii gali?

Łukasz Wojtyca, znany jako Wujek Łuki, poinformował w trakcie zebrania zarządu spółki EKIPA S.A ile będzie kosztować wynajęcie helikoptera i cały koncert Ekipy. Okazuje się, że Youtuberzy zapłacili za całe widowisko między 400 a 700 tysięcy złotych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze