Ekipa Friza wróciła do szkoły! Mini Majk MOCNO zirytowany najsłabszą oceną

i

Autor: screen z filmu na YouTube: EKIPA WRACA DO SZKOŁY / YouTube.com/Tromba Ekipa Friza wróciła do szkoły! Mini Majk MOCNO zirytowany najsłabszą oceną

Ekipa Friza wróciła do szkoły! Mini Majk MOCNO zirytowany najsłabszą oceną

2022-02-24 16:04

Ekipa Friza ponownie razem! Tym razem zdecydowali się podjąć wyzwanie sprawdzenia swojej wiedzy dotyczącej ortografii i języka polskiego. Kto poradził sobie najlepiej? Przekonajcie się sprawdzając i oglądając wideo już teraz.

Ekipa Friza wróciła do szkoły i nie bez powodu! Twórcy najpopularniejszego internetowego projektu postanowili przypomnieć sobie, jak to jest w szkolnych murach, ale przede wszystkim odważyli się publicznie sprawdzić swoją wiedzę związaną z językiem polskim. Otrzymali zadanie napisania dyktanda złożonego z najbardziej podchwytliwych słów w języku polskim. Najlepiej, jak się okazało, poradził sobie Wujek Łuki, który miał tylko trzy błędy. Najgorzej wypadł Mateusz Krzyżanowski, czyli Mini Majk. Osoba, która wcieliła się w rolę nauczycieli powiedziała, że zdobył -20 punktów, co oznacza, że miał tyle błędów. W opublikowanym filmie widać było zirytowanie młodego Youtubera.

Ekipa Friza - prawdziwe imiona i nazwiska. Jak nazywa się Friz, Wersow i inni?

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Ekipa Friza w szkole - ocena Mini Majka

Marcysia Ryskala, Marta Błoch, Mateusz Trąbka, Łukasz Wojtyca, Kamil Chwastek, Piotr Nowak, ale również Mateusz Krzyżanowski wziął udział w dyktandzie związanym z Ekipą. To jednak Mini Majk najczęściej się denerwował zwracając uwagę, że przez hałas w klasie nie da się skupić. Być może też dlatego otrzymał najniższą ocenę, robiąc najwięcej błędów. Po ogłoszeniu wyników był bardzo zasmucony.

Internauci jednak bardzo polubili taką serię filmików. Pomimo tego, że brakowało Wersow, Friza i Pateca, to znów mogliśmy zobaczyć Ekipę w jednym miejscu. Widać, że czują się ze sobą bardzo dobrze.

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?

Ekipa Holding na początku wakacji 2021 pochwaliła się, że przychody ze sprzedaży albumu, wyłącznie w przedsprzedaży, wyniosły 2,7 mln brutto, co na czysto przyniosło zysk 2,2 mln złotych netto, w tym przychód ze sprzedaży fizycznej wersji płyty 1 424 249,30 zł. Ekipa Friza wie, że żeby zarobić, trzeba zainwestować. Zarobione przez twórców pieniądze są nieustannie wydawane na kolejne pomysły, przynoszące w późniejszym etapie zyski. Jak podał ISB News, w procesie giełdowym, Ekipa Friza została wyceniona na prawie ćwierć miliarda złotych. Mowa o kwocie ponad 252 milionów złotych.

Co się stanie z Ekipą Friza 8 marca? Czy to koniec ich projektu?