Ekipa Friza szykuje nową niespodziankę! Czym zaskoczą po premierze płyty?

Friz
Autor: Screen z YT: INFLUENCERZY BEZ CENZURY (FILM DOKUMENTALNY) / Karol Friz Wiśniewski

Ekipa Friza nie ma sobie równych! To jedyny projekt w Polsce, który dzięki serwisowi YouTube stał się popularny na szeroką skalę. Dokument o Ekipie Friza, opublikowany w sieci ponad miesiąc temu zebrał blisko 9 milionów wyświetleń. Czy to nie wystarczający powód do dumy? Fani mimo wszystko czekają na więcej, a ekipa youtuberów już szykuje widzów na nowości! Czym tym razem zaskoczą świat?

Ekipa Friza dokładnie miesiąc temu opublikowała w sieci dokument ogłaszający nadejście 3 sezony, a tym samym zapowiedzi pierwszej płyty Ekipy. Filmik dokumentalny zebrał blisko 9 milionów wyświetleń w serwisie YouTube i wciąż cieszy się ogromną popularnością na platformie. To jednak nie koniec niespodzianek. Jak możemy się tylko domyślać, fani Ekipy Friza wciąż czekają na nowości z ich strony, jakimi influencerzy zaskoczą wszystkich w trzecim sezonie. O nadchodzących nowościach od strony całej ekipy usłyszeliśmy także od Wujka Łuckiego, który zdradził co nieco na swoim profilu na Twitterze. - Spodziewajcie się nas... po prostu wszędzie - napisał tajemniczo Łukasz Wojtyca, który czuwa nad Ekipą Friza.

Co więcej, influencerzy planują swoje zawodowe sukcesy na najbliższe trzy lata do przodu, przez co z pewnością możemy spodziewać się po nich czegoś naprawdę spektakularnego. Dokładnie 13 kwietnia 2021 ma ukazać się w mediach społecznościowych coś ciekawego, jednak na ten moment nikt nie zna więcej szczegółów. Twórcy zdradzają jedynie, że największe uderzenie z ich strony nadejdzie zaraz po premierze ich debiutanckiej płyty!

Ekipa Friza - plany na przyszłość 

Ekipa Friza jest znana w całej Polsce i myśli w bardzo nieszablonowy sposób. Może to właśnie dzięki innowacyjnemu podejściu do spraw zawodowych doszła tak daleko. Z oświadczeń twórców w mediach społecznościowych wynika, że Ekipa Friza nie ma zamiaru zwalniać tempa. Youtuberzy szykują wraz z Wujkiem Łukim kolejną moc niespodzianek. 

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Najnowsze