Ekipa Friza - pożegnalne boxy wyprzedane w kilka godzin! Czy będzie je można jeszcze kupić?

2020-03-09 10:52
Ekipa Friza
Autor: YouTube/Friz

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Tej słynnej sentencji można użyć w kontekście Ekipy Friza i ich daily vlogów, które przyciągały miliony widzów. Z okazji wielkiego finału akcji, jakiej polski YouTube jeszcze nie widział, na oficjalnej stronie Ekipy pojawiły się specjalne boxy dla fanów, pełne unikatowych gadżetów. Po chwili wszystkie zostały wykupione. Czy będzie można je jeszcze nabyć? Sprawdź na ESKA.pl.

Ekipa Friza - fanowskie boxy niedostępne. Czy powrócą do sprzedaży? Na to pytanie odpowiedzi poszukują zapewne wszyscy fani grupy youtuberów, którzy nie zdążyli nabyć wyjątkowego gadżetu od swoich ulubieńców. Zainteresowanie było bowiem ogromne. Mało który projekt w polskim YouTubie cieszył się bowiem tak wielką popularnością, jak daily vlogi Friza i jego Ekipy. Przez ostatni rok, na kanale Karola Wiśniewskiego codziennie pojawiał się nowy filmik, a później nawet dwa. Wielbiciele chłopaka byli przekonani, że w ostatnim dniu daily vlogów, na pewno zrobi coś, czego jeszcze nie było.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Friz poinformował, że ponad dobę pracował nad wielkim finałem swojej akcji. Od godziny 11:00 do 22:00 na kanale youtubera, który subskrybowany jest przez blisko cztery miliony użytkowników, o równej godzinie pojawiały się nowe filmiki, zaś na instagramowym profilu grupy fanów Friza, Frizoluszków, pojawiły się linki do sklepu, gdzie można było nabywać wyjątkowe boxy wyprodukowane specjalnie na tę okazję. Niewiele wystarczyło, by wszystkie zostały wyprzedane!

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Ekipa Friza - boxy

Ostatni dzień daily vlogów musiał być celebrowany tak, jak należy. Członkowie Ekipy postanowili upamiętnić ten niesamowity rok, wydając dwa boxy dla najwierniejszych fanów. W pierwszym z nich znalazły się: limitowany t-shirt z nadrukiem zawierającym najważniejsze chwile dla domowników, tabliczka ze zdjęciem Ekipy i podpisem, czarna opaska, brelok, złocone naklejki oraz pamiątkowe podziękowania. Drugi z nich został wyposażony dodatkowo w bluzę.

Dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli nabyć boxów, mamy dobrą wiadomość. Część zamówień nie została opłacona, zatem powrócą one do sklepu. Aby nie spóźnić się z zakupem, należy obserwować konto @frizoluszki na insta i regularnie sprawdzać stronę www.ekipatonosi.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze