Friz

i

Autor: YouTube/EKIPA

Ekipa Friza nie wyda płyty?! Friz podzielił się niepokojącą wiadomością

2021-05-27 12:16

Album Ekipy Friza jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych tego roku. Fani najpopularniejszego projektu polskiego YouTube'a z niecierpliwością czekają na dzień, kiedy otrzymają krążek do ręki. Za pośrednictwem story Friz podzielił się zaskakująca informacją dotyczącą wydawnictwa. Wyjaśnił też, dlaczego nie publikował nic przez ostatnie dni.

Ekipa Friza - płyta Sezon 3 nie ukaże się? Za pośrednictwem Instagrama Karol Friz Wiśniewski podzielił się zaskakującą informacją, że wspólnie z pozostałymi członkami Ekipy zostali oszukani. Przykre zdarzenie miało związek z wydawnictwem, które jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. Krążek Sezon 3 planowo ma się ukazać w czerwcu tego roku, a fani Ekipy Friza mogą wciąż zamawiać go w pre-orderze. Wydanie albumu poprzedzone było wypuszczeniem do sieci promujących go singli: 3KIPA, ZAEBYŚCIE oraz CHILL, które w ekspresowym tempie wygenerowały miliony odsłon.

Fani Friza z pewnością zauważyli, że określany królem polskiego YouTube'a twórca nie był w ostatnim czasie aktywny. Idol nastolatków wyjaśnił, że jego nieobecność w social mediach spowodowana była problemami, które nałożyły się na siebie w jednym czasie. Youtuber nie chciał działać w emocjach, dlatego postanowił chwilowo zawiesić swoją działalność w sieci. Teraz przyznał, że spadek nastroju i potrzeba odpoczynku związane były między innymi z płytą Sezon 3.

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Ekipa Friza - płyta

Na szczęście, jak przyznał Friz, płyta Ekipy ukaże się w czerwcu, tak jak planowano. YouTuber przyznał, że kwestie związane z premierą wydawnictwa zostały już wyjaśnione.

- Mieliśmy przypał w firmie i z płytą. Z płytą ogarnięte już, a w firmie ogarniamy - wyjaśnił pokrótce.

Na czwartek 27 maja Friz zapowiedział wydanie kolejnego utworu promującego Sezon 3. Kawałek wraz z klipem będzie miał swoją premierę o godzinie 18:00.

Friz kiedyś i dziś