Ekipa Friza nie wyda płyty?! Friz podzielił się niepokojącą wiadomością

2021-05-27 12:16
Friz
Autor: YouTube/EKIPA

Album Ekipy Friza jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych tego roku. Fani najpopularniejszego projektu polskiego YouTube'a z niecierpliwością czekają na dzień, kiedy otrzymają krążek do ręki. Za pośrednictwem story Friz podzielił się zaskakująca informacją dotyczącą wydawnictwa. Wyjaśnił też, dlaczego nie publikował nic przez ostatnie dni.

Ekipa Friza - płyta Sezon 3 nie ukaże się? Za pośrednictwem Instagrama Karol Friz Wiśniewski podzielił się zaskakującą informacją, że wspólnie z pozostałymi członkami Ekipy zostali oszukani. Przykre zdarzenie miało związek z wydawnictwem, które jest jednym z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. Krążek Sezon 3 planowo ma się ukazać w czerwcu tego roku, a fani Ekipy Friza mogą wciąż zamawiać go w pre-orderze. Wydanie albumu poprzedzone było wypuszczeniem do sieci promujących go singli: 3KIPA, ZAEBYŚCIE oraz CHILL, które w ekspresowym tempie wygenerowały miliony odsłon.

Fani Friza z pewnością zauważyli, że określany królem polskiego YouTube'a twórca nie był w ostatnim czasie aktywny. Idol nastolatków wyjaśnił, że jego nieobecność w social mediach spowodowana była problemami, które nałożyły się na siebie w jednym czasie. Youtuber nie chciał działać w emocjach, dlatego postanowił chwilowo zawiesić swoją działalność w sieci. Teraz przyznał, że spadek nastroju i potrzeba odpoczynku związane były między innymi z płytą Sezon 3.

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Ekipa Friza - płyta

Na szczęście, jak przyznał Friz, płyta Ekipy ukaże się w czerwcu, tak jak planowano. YouTuber przyznał, że kwestie związane z premierą wydawnictwa zostały już wyjaśnione.

- Mieliśmy przypał w firmie i z płytą. Z płytą ogarnięte już, a w firmie ogarniamy - wyjaśnił pokrótce.

Na czwartek 27 maja Friz zapowiedział wydanie kolejnego utworu promującego Sezon 3. Kawałek wraz z klipem będzie miał swoją premierę o godzinie 18:00.

Friz kiedyś i dziś
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze