EKIPA Friza czy TEAM X? Sprawdź, do którego teamu lepiej pasujesz!

2020-03-10 12:34
Friz i Stuu
Autor: screen z https://youtu.be/7tkbPPryYmU

Dwa największe zespoły, które pod jednym dachem skupiają kilkunastu influencerów, mimo przyjacielskich stosunków, bardzo często rywalizują na pomysły, bądź ilość wyświetleń pod swoimi filmami w serwisie YouTube. Na ESKA.pl, przygotowaliśmy specjalny quiz, w którym możesz sprawdzić, do której drużyny najlepiej byś pasował.

Ekipa Friza oraz Team X to dwie największe drużyny, które zrzeszają kilkanaście kanałów i influencerów pod jednym dachem. Mimo, że skończył się projekt daily u Friza, to Karol wraz z przyjaciółmi cały czas pozostają w wynajętej willi pod Krakowem. Stuu wraz ze swoją agencją stworzył projekt Dom X, w którym youtuberzy i tiktokerzy mieli nagrywać na swoje kanały różny content. O tym co się dzieje w Team X, również informowaliśmy Was na ESKA.pl. Postanowiliśmy specjalnie dla Was stworzyć quiz, w którym sprawdzicie do której drużyny youtuberów będziecie pasować. Sprawdźcie to koniecznie już teraz!

DO KTÓREGO TEAMU LEPIEJ PASUJESZ? SPRAWDŹ SIĘ W NASZYM QUIZIE!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze