Egzamin zawodowy 2021 zbyt łatwy? Uczniowie nie mogli w to uwierzyć! KOMENTARZE

Egzamin zawodowy 2020 CKE. Arkusze, klucz odpowiedzi, rozwiązania, przecieki
Autor: pixabay.com Egzamin zawodowy 2020 - 10 stycznia. Gdzie szukać odpowiedzi? Sprawdź arkusze online

Egzamin zawodowy 2021 był dużo łatwiejszy niż rok temu? Zdaniem wielu uczniów arkusze były tak proste, że aż trudno było w to uwierzyć! Gdzie był haczyk? Pytali uczniowie! Więcej komentarzy na temat teoretycznego egzaminu zawodowego, który odbył się w tym roku znajdziecie poniżej.

Egzamin zawodowy 2021 dużo łatwiejszy niż rok temu? Uczniowie są już po części teoretycznej, natomiast teraz będą zmagali się z praktyką, której egzaminy zostały rozłożone do 16 stycznia 2021 roku. W sieci nie brakuje już komentarzy na temat tegorocznego egzaminu zawodowego, który jak się okazuje zdaniem wielu uczniów był nad wyraz prosty. Przyjrzyjmy się w takim razie samej części pisemnej. Ta część egzaminu trwa 60 mininut. Cały test składa się z 40 zadań zamkniętych jednokrotnego wyboru, a aby uzyskać ocenę pozytywną z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w danym zawodzie należy otrzymać z części pisemnej minimum 50% punktów możliwych do uzyskania.

Egzaminy zawodowe 2021 - czy było łatwiej niż rok temu? Weźmy pod uwagę fakt, że uczniowie przygotowywali się przez dłuższy czas do egzaminów w dobie wciąż trwającej pandemii koronawirusa. Łatwiejszy więc materiał nie byłby niczym dziwnym, a więc być może komentarze uczniów związane z zaskakująco łatwymi testami nie są wcale słowami bez pokrycia. 

Egzamin zawodowy 2021 - komentarze uczniów 

Egzamin zawodowy 2021 oczami uczniów zdaje się być dużo łatwiejszy niż w ubiegłych latach. Mam 80% z teorii i jestem taka szczęśliwa. To było podejrzanie proste. Mam jeden z najlepszych wyników w klasie, jeśli chodzi o teorię. On był łatwy! Powiem wam, że spodziewałem się gorszego. - komentują na Twitterze zadowoleni uczniowie. 

W bydgoskich szkołach ruszyły egzaminy zawodowe
Najnowsze