POLICZ PUNKTY

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024 - mamy ODPOWIEDZI i gotowe rozwiązania [16.05.2024]

2024-05-16 10:19

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024 - odpowiedzi i gotowe rozwiązania arkuszy CKE przydadzą się uczniom, ale także ich rodzicom, którzy będą chcieli sprawdzić jak poradziła sobie ich pociecha. Na szczęście, jeśli uczeń nie radzi sobie z królową nauk i pójdzie mu bardzo słabo, to i tak nie straci szans na miejsce w wymarzonej szkole. Będzie miał jednak większe szanse na dostanie się na kierunek humanistyczny. Jakie odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty z matematyki 2024 były poprawne? Które zadania z matematyki 2024 były podchwytliwe? Przekonacie się na naszej stronie.

Spis treści

  1. Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024 - odpowiedzi
  2. Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024 - rozwiązania arkuszy CKE

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024odpowiedzi i rozwiązania arkuszy CKE przydadzą się osobom, które będą liczyć każdy punkt. Dla uczniów, którzy marzą o nauce w szkole średniej w klasie, a konkretniej chcą się dostać na kierunek ścisły, każdy punkcik będzie na wagę złota. Zadania z matematyki 15 maja 2024 na pewno nie zaskoczyły uczniów, którzy uważali na lekcjach, starali się zrozumieć sposoby rozwiązywania zadań, a ponadto nie narobili sobie zaległości. Zawsze na egzaminie 8-klasisty z królowej nauk trzeba policzyć iloraz, iloczyn, procenty, skalę czy prawdopodobieństwo. Jak było tym razem? Jakie odpowiedzi na egzaminie ósmoklasisty 2024 były poprawne? Damy wam znać w tym miejscu. 

Egzamin ósmoklasisty polski 2024 - ODPOWIEDZI i rozwiązania arkuszy CKE! [14.05.2024]

Arkusze egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA 2024 - odpowiedzi, zadania, rozwiązania, arkusze PDF

Matura z matematyki w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024 - odpowiedzi

Odpowiedzi egzaminu ósmoklasisty 2024 online pozwolą uczniom sprawdzić ilość poprawnych rozwiązań, a oprócz tego obliczyć orientacyjną liczbę punktów. Oficjalny klucz odpowiedzi z matematyki pojawi się dopiero w dniu ogłaszania oficjalnych statystyk oraz wyników. W oczekiwaniu na wyniki, ciesząc się końcówką roku szkolnego za naszym pośrednictwem możecie sprawdzić swój arkusz CKE.

Egzamin ósmoklasisty matematyka 2024 - rozwiązania arkuszy CKE

Gotowe rozwiązania zadań przygotuje zespół Matematyka Gryzie. Niedługo po egzaminie znajdziecie je w galerii poniżej! Tymczasem sprawdźcie odpowiedzi z polskiego:

Listen on Spreaker.