Effy objawieniem muzycznej sceny. Udany debiut znanej aktorki!

2022-09-20 15:31
Effy objawieniem muzycznej sceny. Piosenka Reset z ważnym przekazem!
Autor: Zuza Krajewska Effy objawieniem muzycznej sceny. Piosenka Reset z ważnym przekazem!

Effy, czyli Kasia Sawczuk udanie debiutuje na muzycznym rynku. Aktorka ze swoją piosenką oprócz premiery w New Music Weekend w Radiu ESKA, pojawiła się na wielu internetowych playlistach. Jak brzmi piosenka Reset? Koniecznie nadróbcie zaległości już teraz!

Reset, czyli debiutancki singiel Effy, to połączenie popu z elementami synth popu i elektroniki. Szkielet utworu powstał w zaledwie 30 minut i był pierwszą piosenką, którą napisała Artystka. Nad singlem pracowali także Mattia Rosinski (BeMy) i rozchwytywani polscy producenci: Marcin Bors, Dominic Buczkowski i Patryk Kumór. Od funkowego basu, po melodie wokalne zainspirowane french popem, Reset to powiew świeżości na polskim rynku muzycznym. Teledysk do Resetu, za który odpowiedzialna jest Zuza Krajewska, porusza ważny w dzisiejszych czasach problem, który bezpośrednio dotyczy Kasi.

ESKA - pomarańczowa czy niebieska: ZASADY. O co chodzi i jak się zgłosić?

W czasach, w których wejście do czyjegoś świata zajmuje parę kliknięć, a wydanie osądu - kolejne kilka, coraz częściej potrzebujemy odcięcia się i spojrzenia na życie z perspektywy offline. Reset podsumowuje kilkanaście lat mojej działalności w Internecie i skłania do refleksji, czy wpasowywanie się w powielane w sieci kanony ma sens, skoro pogarsza to nasze samopoczucie - mówi.

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Kasia Sawczuk - kim jest Effy?

Kasia Sawczuk to aktorka, piosenkarka i autorka piosenek. Jako 6-latka zadebiutowała w programie Od przedszkola do Opola, a jako nastolatka zaczęła występować w musicalach, między innymi w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Przełomem w jej działalności okazał się udział w The Voice of Poland, w którym zajęła drugie miejsce. W międzyczasie zaczęła brać udział w produkcjach telewizyjnych (m.in. Belfer, Skazani, Hotel 52, Czas honoru. Powstanie). Kasię zobaczyć można było także na dużym ekranie, m.in. w Mieście 44, Córkach dancingu, Jak zostać gwiazdą, gdzie zagrała główną rolę, oraz w Dziewczynach z Dubaju, a jeszcze w tym roku do kin trafią Fuks 2 i Heaven in Hell, w których pojawiła się u boku m.in. Cezarego Pazury i Magdaleny Boczarskiej. Mimo rozwijającej się kariery aktorskiej Kasia nie zrezygnowała z muzyki i przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu.

Reset to pierwszy singiel Effy, będący równocześnie zapowiedzią jej kolejnych muzycznych działań.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze