Edyta Górniak zaśpiewała piosenkę Lady Gagi. Oczarowała publiczność!

2019-09-07 11:10 MK
Edyta Górniak
Autor: Piotr Molecki/East News

Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Edyta Górniak jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Artystka często pojawia się na rozmaitych festiwalach czy imprezach branżowych, gdzie daje popis swoim umiejętnościom. Nie zawsze jednak sięga po utwory wyłącznie ze swojego repertuaru. Na Balu TVN, gwiazda wykonała piosenkę Lady Gagi z filmu Narodziny Gwiazdy i zachwyciła publiczność. Zobacz na ESKA.pl.

Edyta Górniak - Lady Gaga na pewno sama przyznałaby, że polska wokalistka doskonale poradziła sobie z jej utworem. Jak już wiadomo, wykonawczyni przeboju To nie ja będzie jedną z głównych gwiazd jesiennej ramówki stacji TVN, bowiem dostała swój własny program o nazwie My Way. Nie mogło jej zatem zabraknąć na uroczystej, corocznej imprezie, jaką jest Bal TVN. Organizatorzy przedsięwzięcia zachęcili artystkę, by dała koncert dla zgromadzonej publiczności, składającej się z największych gwiazd show-biznesu. Edyta Górniak wykonała trzy piosenki, w tym I'll Never Love Again, które w oryginale śpiewa Lady Gaga. Poradziła sobie... śpiewająco!

Edyta Górniak - I'll Never Love Again

Film Narodziny gwiazdy cieszył się niesamowitym uznaniem ze strony nie tylko fanów, ale również krytyków. Zdecydowanie największym przebojem pochodzącym z niego jest singiel Shallow. Edyta Górniak na Balu TVN postanowiła zaśpiewać jednak piękną balladę, którą można usłyszeć pod sam koniec produkcji. Mowa o I'll Never Love Again. Niestety, w sieci niedostępne są dobrej jakości nagrania. Na filmach opublikowanych w serwisie Instagram pod hashtagiem #edytagorniak, można jednak zobaczyć, że diwa polskiej piosenki oczarowała swym wykonaniem wszystkich gości, którzy wyszli na parkiet i oddali się wzruszającej chwili.

Jak podaje Fakt.pl, występ artystki z I'll Never Love Again został zaplanowany w taki sposób, by mogła ona zaprezentować cały wachlarz swoich umiejętności wokalnych. Artystka może bowiem pochwalić się skalą głosu wynoszącą aż cztery oktawy. 

Najnowsze