Edyta Górniak - Your High. Już dziś premiera nowej piosenki Edyty Górniak! [VIDEO]

2014-05-16 12:27

Your High to nowy singiel Edyty Górniak, którego premierę zapowiedziano na piątek 16 maja po południu, a pierwsze wykonanie w telewizji już w sobotę 16 maja w DD TVN. Nowa piosenka Edyty będzie zapowiadać jej zbliżający się wielkimi krokami ósmy album.

Your High Edyty Górniak - nowa piosenka będzie miała premierę w piątek, 16 maja po południu, a już 17 maja zabrzmi po raz pierwszy w telewizji - w programie Dzień Dobry TVN. Your High to nowy kawałek artystki zapowiadający 8. album. - Na pierwszą odsłonę, zapowiadającą mój 8. album, wybrałam utwór słoneczny. Wakacyjny, romantyczny... - pisze Edi na swoim Facebooku.

Edyta Górniak nie ukrywa też, że był to dla niej rok niezwykle pracowity. Jednocześnie tłumaczy dlaczego singiel zabrzmiał dopiero teraz, mimo że premiera nowego kawałka była już zapowiadana kilka razy. - Przypomnijmy.... Nie wyszedł we wrześniu, bo podjęłam "Voice". W listopadzie odszedł Wiktor.. Nie był to czas właściwy na świętowanie. Miał wyjść w sylwestra... no cóż.. hmm powiedzmy że "temperatura była wtedy za niska.  Ostatecznie mamy maj kolejnego roku i ... jakby to powiedzieć.. Premiera Nowego utworu - pisze na Facebooku.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A my już teraz zachęcamy Was do obejrzenia okładki zapowiadającej singiel (zdjęcie powyżej artykułu). Przed premierową nowego kawałka przypominamy Wam numer Teraz Tu.

Edyta Górniak - Teraz Tu
Najnowsze