Edyta Górniak w The Voice Kids. Co powiedziała o uczestnikach i programie?

2017-12-13 16:36
Edyta Górniak w The Voice Kids. Co powiedziała uczestnikach i programie?
Autor: Fot. Mateusz Jagielski/East News Edyta Górniak

Edyta Górniak została jurorką nowego programu TVN2. The Voice Kids, na ekranach naszych telewizorów, zagości już 1 stycznia. Co piosenkarka sądzi o uczestnikach nowego show? 

Przygotowania do premiery The Voice Kids ruszyły pełną parą. W fotelach trenerskich pierwszej polskiej edycji muzycznego talent show, obok Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona, zasiądzie diva polskiej muzyki rozrywkowej - Edyta Górniak. Jesteście ciekawi co myśli o uczestnikach i jak sprawdzi się w roli trenerki? Kilka jej wypowiedzi znajdziecie poniżej.

Edyta Górniak szuka pary dla Allana! Tak robi troskliwa mama...?

Autor: brak danych

  Już wkrótce na ekranach telewizorów nowy program. The Voice Kids - show, które zdobywa popularność na całym świecie. Udział w nim biorą młodzi artyści w wieku od 8 do 15 lat. Jak sobie poradzą? Którego trenera wybiorą? Słodkie krówki, pożycza

Edyta Górniak - jacy są uczestnicy The Voice Kids?

The Voice Kids to jest program absolutnie magiczny - tak określa nową produkcję TVP2 jurorka. Edyta Górniak wypowiedziała się również o swojej pracy na planie i dzieciakach, które wystartowały w programie. -My, patrząc oczami dzieci okrywamy świat od nowa. Za każdym razem kiedy mam świadomość, że stoi z tyłu dziecko, które jest na pewno zdenerwowane to chciałam już podjeść, przytulić. Piosenkarka mówi też o pewnej trudności z którą musiała się uporać: -Jestem w tym programie trenerem, a nie mamą tych dzieci. I to jest wyzwanie. Edyta Górniak jest osobą bardzo czułą. Kocha dzieci i chciałaby wszystkie z nich uszczęśliwić: -Ja bym chciała żeby wszystkie dzieciaki, które wyjdą z tego studia były szczęśliwe. Czy my się odwrócimy czy nie. Żeby miały poczucie, że to był jeden z najpiękniejszych dni ich życia.

Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze