Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN: występ z nową piosenką. Your High pierwszy raz na żywo [VIDEO]

2014-05-17 11:50

Nowa piosenka Edyty Górniak już w sobotę 17 maja w Dzień Dobry TVN. Wokalistka powraca z nowym singlem Your High. Czego możemy się spodziewać po wizycie artystki w porannym programie? Sprawdź na ESKA.pl!

Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN zaprezentuje nową piosenkę Your High. Czego możemy się spodziewać po wizycie artystki w porannym programie? Sprawdź na ESKA.pl!

>>> Edyta Górniak podpisała kontrakt z Universal Music. Kiedy album?

Premiera nowej piosenki Edyty Górniak odbędzie się 16 maja, a już dzień później wokalistka zaprezentuje singiel Your High w porannym programie telewizji TVN.

Czego możemy się spodziewać po nowym singlu Edi? Jak napisała sama artystka na swoim oficjalnym profilu na Facebooku jest to utwór słoneczny, wakacyjny i romantyczny. Wizyta w DDTVN to pierwszy przystanek, podczas którego Edyta Górniak będzie promować swoją nową piosenkę i nadchodzący 8. album. Wielkimi krokami zbliża się gorący okres letnich festiwali i wielkich muzycznych imprez. Na razie artystka nie potwierdziła udziału w żadnym z nich, ale jesteśmy pewni, że jest to tylko kwestia czasu.

Jest szansa na to, że wokalistka w studiu DDTVN zdradzi swoje najbliższe plany zawodowe. Czy Edyta dała się przekonać Łukaszowi Jakóbiakowi i spróbuje powrócić na rynek międzynarodowy? Co ciekawe, na okładce nazwisko Edyty jest napisane bez polskiego znaku. Czy to oznacza, że piosenka Your High została przygotowana także na rynek zagraniczny? Możliwe, że przekonamy się o tym już niedługo.

Edyta Górniak - Teraz TuRC

Najnowsze