Edyta Górniak szuka pary dla Allana! Tak robi troskliwa mama...?

2017-12-08 22:59
Edyta Górniak szuka pary dla Allana. Jaką kandydatkę wybrała?
Autor: Agnieszka Sniezko/East News Zdjęcie z finału The Voice Of Poland

Pierwszy odcinek show 'The Voice Kids' zobaczymy już w styczniu. Edyta Górniak na planie zabawiła się w swatkę. Czy znalazła Allanowi ukochaną? 

Już wkrótce na ekranach telewizorów nowy program. The Voice Kids - show, które zdobywa popularność na całym świecie. Udział w nim biorą młodzi artyści w wieku od 8 do 15 lat. Jak sobie poradzą? Którego trenera wybiorą? Słodkie krówki, pożyczanie ciuchów, ekspresowy kurs nauki na gitarze, a może przejażdżka quadem? Do czego jeszcze posuną się Trenerzy 'The Voice Kids', by zachęcić dzieciaki do swojej grupy? Edyta Górniak postanowiła wyciągnąć sekretnego asa z rękawa i spróbowała zabawić się w swatkę. Chcąc przekonać uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowiła wykorzystać urok swojego syna Allana i przedstawiła ich sobie na scenie.

Eurowizja 2018 - Edyta Górniak wystawi nową piosenkę? Mamy komentarz [VIDEO]

Autor: brak danych

  Edyta Górniak - piosenka Andromeda to jedna z najciekawszych premier w listopadzie 2017 roku. Za jej produkcję odpowiada Donatan, a za tekst Cleo. Jak przebiegała współpraca? Kiedy pojawi się płyta? Skąd pomysł na pióra? O czym jest nowa piosenka Edyty Gó

The Voice Kids - czy Allan znajdzie miłość? 

Podobno nastolatkowie szybko znaleźli wspólny język i nawet obserwują się na Instagramie. Czy to początek młodzieńczej miłości? Premiera 'The Voice Kids' już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2. Będziecie oglądać? 

Źródło: Materiały prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze