Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland! Podała powód

2021-06-21 9:26
Edyta Górniak
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP Edyta Górniak

Edyta Górniak żegna się z programem The Voice of Poland! To już pewna informacja. Polska gwiazda sama poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podała także powód swojego odejścia z najpopularniejszego programu dla nowych wokalistów. Czeka nas już trzecia zmiana na fotelu trenera.

Edyta Górniak nie będzie jurorką 12. edycji programu The Voice of Poland. To już trzecie odejście po 11. edycji słynnego talent show TVP. Pierwszym trenerem, który poinformował o swoim odejściu, był Michał Szpak. Później informacje na temat swojego odejścia przekazała Urszula Dudziak. Teraz przyszedł czas na kolejną gwiazdę poprzedniej edycji. Edyta Górniak poinformowała o zakończeniu pracy w The Voice of Poland za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu The Voice od Poland jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie. Przepraszam wszystkich Fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja - wyjaśnia gwiazda.

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało

Edyta Górniak wraca do muzyki?

Edyta Górniak od pewnego czasu mieszka na Śląsku i odcięła się od głośnego świata showbiznesu. Fani podejrzewają jednak, że już wkrótce może wydać nowe piosenki i wrócić na wielką scenę. Ma na to wskazywać właśnie jej tłumaczenie decyzji o odejściu z The Voice of Poland. - Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań - powiedziała Górniak.

The Voice of Poland 12 - kto w jury?

To już pewne, że w 12. edycji The Voice of Poland w roli jurorów pojawią się nowe gwiazdy. Niektóre media zapewniają już, że jedną z nich będzie Sylwia Grzeszczak. Telewizja Polska miała skontaktować się z nią zaraz po odejściu Michała Szpaka. Teraz potrzebne będą kolejne dwa nazwiska. Kogo zobaczymy jesienią? Przekonamy się wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze