Edyta Górniak o Wojciechu Młynarskim: 'Zaledwie kilka dni temu...'

i

Autor: fot. WBF Edyta Górniak o Wojciechu Młynarskim: 'Zaledwie kilka dni temu...'

Edyta Górniak o Wojciechu Młynarskim: 'Zaledwie kilka dni temu...'

2017-03-16 15:15

Wojciech Młynarski nie żyje. Osobistymi wspomnieniami po śmierci wybitnego polskiego artysty podzieliła się m.in. Edyta Górniak. Co zdradziła swoim fanom?

Edyta Górniak oddaje hołd Wojciechowi Młynarskiemu. Artystka podzieliła się z fanami na swoim oficjalnym profilu na Facebooku osobistymi wspomnieniami związanymi z legendą polskiej polskiej piosenki. Okazuje się, że Edyta Górniak raptem na kilka dni przed śmiercią Młynarskiego wykonała na żywo utwór z tekstem jego autorstwa. - A zaledwie kilka dni temu, w Operze Poznańskiej - po raz kolejny - zaśpiewałam tę przepiękną kompozycję napisaną przez francuskiego artystę Jacques Brel "Ne Me Quitte Pas" - w przejmującym i doskonałym tłumaczeniu Pana Wojciecha Młynarskiego. Ten niezwykle silny text o potędze emocji życia ludzkiego śpiewam od 20 lat - zdradziła Edyta przy okazji zamieszczając link do nagrania z wymienionego koncertu.
>> Wojciech Młynarski. Tych piosenek wstyd nie znać

Wojciech Młynarski we wspomnieniach Edyty Górniak

Edyta Górniak przy okazji podziękowała także w poście zmarłemu poecie za 'podarowanie nam utworów i piękna, które pomagają nam się nie zgubić'. Poniżej możecie obejrzeć ostatni występ na żywo wokalistki z utworem Nie opuszczaj mnie z gali Kobiety Kobietom w Poznaniu.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE