Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Powód zaskakuje!

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Powód zaskakuje!
Autor: TVP Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Powód zaskakuje!

Trenerka jedenastej edycji The Voice of Poland zdradziła, że kiedyś zrezygnowała z gaży za występ. Wyznanie zaskoczyło pozostałych trenerów. O co dokładnie chodzi? Dlaczego Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za występ? Przekonajcie się sprawdzając wideo na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Edyta Górniak - pieniądze za występ
  2. Edyta Górniak - wyznanie o koncercie

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert! Szczere wyznanie zaskoczyło jej kolegów, z którymi ocenia talent i umiejętności uczestników w The Voice of Poland 11. Trenerka już skompletowała swoją ekipę i 17 października zobaczymy pierwsze bitwy w jej zespole. W ekipie wykonawczyni hitu Król, są między innymi Anna Nadkierniczna, Ola Matyka, Miłosz Mogielski, Marta Bielawska, czy chociażby Anna Gąsienica-Byrcyn. 

Edyta Górniak - pieniądze za występ

Ogromny stres i wielkie emocje towarzyszą wszystkim uczestnikom muzycznego talent show TVP2. Od jednego występu może zależeć ich być albo nie być w programie. Okazuje się jednak, że nie tylko piosenkarki i piosenkarze aspirujący do tytułu Najlepszego Głosu w Polsce borykają się z emocjami przed wyjściem na scenę. Ze stresem muszą radzić sobie także trenerzy The Voice of Poland. Szczególnie, że już pierwsze dźwięki mogą zaważyć na całym występie. 

Jak jest mini falstart na początku, ciężko jest podnieść utwór. To są trudne lekcje... - wyznała Edyta Górniak, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Po krótkiej wymianie spostrzeżeń z pozostałymi trenerami, Edyta opowiedziała o zaskakującej sytuacji z życia zawodowego.

Kiedyś się obraziłam na samą siebie i nie wzięłam kasy… Zapomniałam tekstu, wszystko było nie tak - wspomina z uśmiechem trenerka. 

Edyta Górniak - wyznanie o koncercie

Przypomnijmy, że już dziś startują Bitwy. W odcinku widzowie obejrzą osiem muzycznych walk, po dwie z drużyny każdego trenera. 

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?
Najnowsze