Edyta Górniak i Roksana Węgiel w piosence z filmu Hotel Transylwania 3. Ten duet zachwyca!

2018-10-08 15:30
Hotel
Autor: YouTube/ MINIVEVO

Edyta Górniak i Roksana Węgiel wspólnie nagrały piosenkę do animacji Hotel Transylwania 3. Takie duetu jeszcze nie słyszeliście! 

Niekwestionowana supergwiazda i ikona polskiej sceny, Edyta Górniakoraz diablo utalentowana Roksana Węgiel, zwyciężczyni programu The Voice Kids, zaśpiewały w duecie piosenkę Zatrzymać chwilę promującą komedię animowaną Hotel Transylwania 3.
Roksana Węgiel w The Voice Kids wybrała drużynę Edyty Górniak i to właśnie ikona polskiej sceny zaprowadziła 13-letnią wokalistkę do zwycięstwa w popularnym programie. Natchnieniem dla twórców piosenki Zatrzymać chwilę był wątek romantyczny, który zobaczymy na ekranie. Mający kilkaset lat Drakula w końcu… zakochuje się! Wampirze serce Drakuli nie pozostaje obojętne na urok Ericki, pięknej kapitan statku, którym Paka Draka wybiera się na wakacje. Ale ponieważ to Hotel Transylwania, łatwo nie będzie. Ericka kryje pewien mroczny sekret…

Hotel Transylwania 3 - piosenka promująca film

Piosenka została napisana przez Jareda Sciullo oraz Renee Myersa specjalnie na potrzeby promocji gorąco oczekiwanej komedii animowanej „Hotel Transylwania 3”. Autorem tekstu jest Patryk Kumór, przy ścisłej współpracy z Edytą Górniak.Filmy z serii Hotel Transylwania od lat cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Poprzednią odsłonę tylko w Polsce obejrzało prawie 1 200 000 widzów.

Trzecia część przebojowej serii komediowej Hotel Transylwania zabierze nas wprost na… upiornie zabawne wakacje. Czeka nas opalanie pod światłem Księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks. Do czasu! Do czasu aż hrabia Drakula poznaje Erickę, kapitan statku, na którym spędzają wakacje Drak, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Na miłość nie ma lekarstwa, ale kłopoty zaczynają się, gdy poznajemy prawdziwe oblicze Ericki… Hotel Transylwania 3 w kinach od 12 października.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze