Edyta Górniak - będzie nowy singiel? Kolejna niespodzianka dla fanów [VIDEO]

2014-05-28 16:04

Edyta Górniak szykuje kolejną niespodziankę dla fanów. Najprawdopodobniej w tę sobotę (31 maja) pojawi się nowy kawałek Edi. Skąd takie wnioski? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Edyta Górniak szykuje nową piosenkę dla fanów czy też teledysk? A może będzie to nowa wersja jej ostatniego kawałka Your High? Nikt nie wie, co Edi szykuje. Natomiast wiadomo, że "niespodzianka" ujrzy światło dzienne 31 maja w TVP. - Mam dla Was dobrą wiadomość. Pod koniec tego tygodnia dam Wam kolejny powód do dyskusji. Przyjrzyjcie się uważnie Trailerowi raz jeszcze… Każdy koniec przynosi nowy początek.. - pisze Edi na swoim Facebooku (pisownia oryginalna).

Taki wpis spowodował wiele dyskusji, niektórzy twierdzą, że powstanie wersja Day. Tym bardziej, że po klipem Edyty Górniak zamieszczonym na YouTube widnieje podpis - Your High / DAY. Czyżbyśmy mieli spodziewać się po prostu wersji Day. A może jeszcze czegoś innego. Jeden z fanów na Facebooku Edyty Górniak pisze tak (pisownia oryginalna): zwróćcie uwagę że pod filmem jest napis DAY czyli pewnie będzie wersja NIGHT.A my tymczasem w oczekiwaniu na "niespodziankę" od Edi serwujemy Wam jej klip.

Edyta Górniak - Your High/DAYNajnowsze