Ed Sheeran zmienia chłopaków jak rękawiczki. O co chodzi?

2017-02-08 18:32
Ed Sheeran zmienia chłopaków jak rękawiczki. O co chodzi?
Autor: fot. Bulls Ed Sheeran zmienia chłopaków jak rękawiczki. O co chodzi?

Ed Sheeran trzyma się za ręce z Jamesem Bluntem, chodzi na karaoke z Justinem Bieberem... Autor przeboju Shape Of You często i chętnie spotyka się ze znanymi facetami z branży muzycznej. Co go z nimi łączy?

Ed Sheeran wyznał, że spędził ostatnio bardzo miły wieczór z Justinem Bieberem. Panowie wybrali się razem do klubu karaoke. Ed śpiewał piosenki Justina i na odwrót, a na koniec wykonali jeszcze wspólnie hit Love Yourself. Słodko, prawda? To jednak nie pierwszy raz, gdy autor hitów Castle On The Hill i Shape Of You spędza czas w towarzystwie zdolnego i popularnego kolegi z branży. Tak się składa, że Ed bardzo często spotyka się z innymi muzykami. To jednak nie są zawsze tak romantyczne sytuacje jak w przypadku Jamesa Blunta, z którym artysta trzymał się za dłonie na czerwonym dywanie podczas gali wręczenie nagród ARIA. Co więc go z nimi łączy?

>> Ed Sheeran i James Blunt razem. I nie chodzi o płytę!

Ed Sheeran i faceci ze świata muzyki

Ed Sheeran jest nie tylko wokalistą, ale także niezwykle płodnym autorem piosenek, którymi często dzieli się z innymi wykonawcami. I to najczęściej w takim celu spotyka się z innymi gwiazdorami. Na liście artystów, którym Ed Sheeran napisał piosenki znajdują się jeszcze m.in. takie męskie sławy, jak: Olly Murs (Love Shine Down), Rudimental (Lay It All On Me), Lupe Fiasco (Old School Love), Naughty Boy (Top Floor) oraz grupy One Direction (Little Things) i Rixton (Hotel Ceiling).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze